Покриття

Що таке задувная вата

Що таке задувная вата Задувная вата є одним з найновіших видів теплоізоляції, відрізняються великою ефективністю і простотою монтажу. По суті це мінеральні гидрофобозированные волокна, абсолютно не горючі, і не містять шкідливих токсинів.

У самій назві цього матеріалу відображено основний метод монтажу, що здійснюється за допомогою спеціальної установки, що дозволяють вести укладання речовини на дистанції до сотні метрів. При цьому швидкість влаштування теплоізоляційного шару приміщення може досягати 60м2 за одну годину, при повній відсутності стиків і переходів. Задувной ватою дуже зручно заповнювати тріщини, порожнечі, різні ніші, обволікати труби, окремі несучі фрагменти конструкцій, створюючи при цьому рівномірне монолітне покриття. Особливо зручний такий метод для утеплення важкодоступних місць будівель, де ізоляція традиційними способами практично неможлива. При цьому роботи можуть виконуватись незалежно від сезону з встановленого на вантажній машині обладнання. Завдяки цим особливостям теплоізоляція приватного житла може бути здійснена протягом декількох годин, при дотриманні всіх рекомендацій по підготовці.

За допомогою задувной вати можлива теплоізоляція практично будь-якої частини будівлі, залежно від яких існує певна специфіка процесу:

• Утеплення покрівлі. Задувная вата дуже зручна для теплоізоляційних робіт на покрівлях, так як за допомогою шланга її можна подати в будь важкодоступне місце. При обробці горищного перекриття задувная вата утворює рівний шар по всій горизонтальній площі, включаючи зазори і місця навколо димоходів і вентиляційних каналів, що дозволяє створити надійний захист від холоду та вологи.


• Утеплення стін і перекриттів. Якщо мова йде про реставрацію, або про додаткові заходи щодо утеплення, то задувная вата здебільшого вкладається на вже існуючу теплоізоляцію. Як правило, це не потребує перерви в експлуатації приміщень і здійснюється протягом лічених годин. Особливо складні підготовчі роботи в такому випадку теж не потрібні. У новобудовах перед початком теплоізоляції зводяться допоміжні каркасні конструкції, а стіни попередньо змочуються водою (при зіткненні з водою починає активізуватися міститься в ваті клеючий компонент лінгин).

У деяких випадках допустиме укладання утеплювача вручну, але це призводить до збільшення витрати вати в два рази. Термін служби цього виду утеплювача становить 40-50 років.