Покриття

Декоративна штукатурка своїми руками

Декоративна штукатурка своїми руками Ті, хто коли-небудь займався ремонтом, чув про такому цікавому матеріалі, як декоративна штукатурка, а також що www.teplokazani.ru в компанії www.teplokazani.ru найнижча.

У цього покриття є безліч плюсів. Можна спробувати виконати навіть таку обробку, як венеціанська штукатурка своїми руками. Для початку краще спробувати свої сили з декоративною штукатуркою.

По-перше, з допомогою декоративної штукатурки можна здійснити усі ваші задуми. Вона дуже пластична і підходить для створення різних рельєфів. Крім того, декоративна штукатурка представлена в широкій колірній гамі.

Тут ви можете знайти неймовірну кількість відтінків і кольорів. Фахівці-дизайнери рекомендую вибирати відтінок, який буде найбільш гармонійно поєднуватися з вашим інтер'єром. Є відтінки, які вважаються нейтральними і підійдуть до будь-якого інтер'єру. Це бежевий і білий кольори.

Декоративна штукатурка своїми руками
По-друге, догляд за декоративною штукатуркою досить простий: її можна мити порошками, засобом для миття посуду, водою. По-третє, її наносять практично на всі поверхні: цегляні, дерев'яні, цементні, бетонні, гіпсокартонні.

В наш час асортимент декоративних штукатурок великий. Але їх можна розділити на декоративні штукатурки для зовнішніх робіт, для внутрішніх робіт і універсальні.

Основні компоненти штукатурки вода або розчинник і зерниста маса. Для роботи в приміщеннях рекомендується вибирати штукатурки на водній основі. А розмір і форма зерен штукатурної маси відіб'ється на структурі створюваної поверхні.

Наноситься декоративна штукатурка на попередньо підготовлені поверхні. Для кращого схоплювання рекомендується наносити спеціальні грунтовки. Штукатурку перед нанесенням необхідно акуратно перемішати і нанести на поверхню рухами зверху вниз.

Після того, як декоративна штукатурка рівномірним шаром нанесена, можна приступити до створення рельєфу. У цьому вам допоможуть різні шпателі. Декоративну штукатурку ви легко отримаєте в готовому вигляді у всіх будівельних магазинах.