Покриття

Вибираємо якісні м'які меблі

Вибираємо якісні м'які меблі Сучасна м'які меблі представлена в різноманітних модифікаціях і комплектах. Комплект може складатися з дивана і крісел, з кутового дивана і пуфів або може бути доповнений ще одним двомісним диваном.

Деякі дивани мають кілька сегментів, які зручно використовувати окремо. Ви можете скласти комплект самостійно по своєму смаку і потребам.

Комфортність – це самий головний критерій при виборі м'яких меблів. Перед тим, як зробити покупку, спробуйте полежати або посидіти на вподобаної ліжку або дивані. Комфортність меблів і її ціна залежать від матеріалів, з яких вона виготовлена і технології виробництва.

Вам сподобається меблі з набиванням з пуху, пера і повсті. Якщо це велика партія, то набиванням можуть бути синтетичні матеріали – синтепон, поролон або спінений поліуретан. Найбільш комфортною у використанні вважається меблі з наповнювачем з декількох шарів різних матеріалів.

В якості оббивки сучасні меблеві виробництва застосовують різні тканини і шкіри. З тканинних оббивок популярні: велюр, гобелен, оксамит. Покриття ворсовими тканинами не користується великим попитом покупців, так як вимагає складного догляду і швидко зношується. М'які меблі, оббиті шкірою, коштує на порядок дорожче, але сприймається як престижна.

При виборі обов'язково перевірте якість шкіри, так неякісний матеріал може утворити тріщини і потертості протягом малого терміну експлуатації. Замінники шкіри використовуються у виробництві меблів дуже рідко. Якщо ви уважно поставитеся до вибору нової м'яких меблів, вона прослужить вам довгі роки і не вимагає складного догляду.