Покриття

Печать на пвх киев

Компанія 3D HORI пропонує послуги 3D-друку і моделювання, що дозволяють швидко перетворити тривимірний графічний проект в повноцінну фізичну модель. Це відмінний спосіб швидко підготувати модель виробу, для демонстрації на виставці або презентації. У нас Ви можете замовити 3D-друк наступних об'єктів:

Если вас интересует печать на пвх киев, стоит заглянуть на этот сайт print-media-group.com.ua вы найдете печать на пвх киев отличного качества и по доступной цене.

  • архітектурних макетів,
  • предметів меблів та інтер'єру,
  • аксесуарів і біжутерії,
  • сувенірів та іграшок,
  • функціональних виробів і конструкторських розробок.

Наші фахівці можуть розробити для Вас унікальний проект відповідно до наданого технічного завдання або виконати друк по готовому зразку. Замовити 3D друк в компанії 3D HORI в Москві можна, залишивши заявку на нашому сайті - ми працюємо швидко, якісно і недорого.

Наш парк обладнання - це до 10 одночасно працюючих принтерів, а значить, Ваше замовлення буде виконано точно в строк. 3D принтери HORI дозволяють швидко надрукувати навіть досить габаритну модель, зберігаючи при цьому високу точність.

Тому ми можемо бути впевнені в тому, що друк на 3D принтері на замовлення наші фахівці виконають бездоганно, і даємо гарантію на якість готової роботи. Якщо Вас не влаштує точність виконання Вашого замовлення, ми безкоштовно виправимо всі недоліки або повернемо Вам гроші.

Вартість послуг 3D друку на замовлення в 3D HORI

Вартість послуг 3D друку в Москві залежить від багатьох факторів: від матеріалу. обсягу і складності виробу. Ми використовуємо різні види пластика, в тому числі матеріали власної розробки - пластик SIRIUS, з розширеною палітрою кольорів. Стабільна якість прутка знижує ймовірність шлюбу.

Ціна друку на 3D принтері в компанії 3D HORI від 20 рублів за грам, а моделювання проекту по кресленнях - від 1500 руб. Мінімальне замовлення - від 1000 рублів.

Для постійних клієнтів діють спеціальні умови і гнучка система знижок.