Покриття

Комерційний лінолеум

Комерційний лінолеум Один з найпоширеніших видів лінолеуму – комерційний. Ця назва асоціюється з посиленням всіх технічних властивостей, притаманних лінолеуму. Порівняно з іншими видами, комерційному властива більш висока ступінь опірності стирання, зносостійкості, стійкості до впливу хімічних речовин.

Все це поєднується з додатковими можливостями комбінування кольорів, що дає можливість створювати індивідуальні дизайни. Матеріал досить простий в монтажі і антистатичний. Володіючи цими та іншими характеристиками, комерційний лінолеум придбав славу абсолютно універсального виду, зручного для використання як в місцях підвищеного впливу на поверхню підлоги з-за великого потоку людей і механізмів, так і в житлових будинках – адже він задовольняє всі необхідні санітарно-гігієнічні норми експлуатації. Що стосується термін служби, то цей вид лінолеуму за цим показником можна порівняти з такими матеріалами, як керамічна або мармурова плитка. Тобто, при досить великих експлуатаційних навантаженнях цей матеріал не втрачає своїх характеристик мінімум 15 років.

Комерційний лінолеум буває двох видів:

#10102; Гомогенний. Має один структурний шар, при цьому малюнок проходить по всій його товщині. Це дає можливість не втрачати зовнішніх якостей матеріалу, не залежно від міри стирання.
#10103; Гетерогенний. Включає в себе три основних шару:
#9745; Верхній. Зазвичай це вініл з прозорою структурою, з додаванням поліуретану.
#9745; Внутрішній. Служить опорною серцевиной всього матеріалу, що складається з полівінілхлориду і скловолокна.
#9745; Підставу. Найчастіше це спінений вініл з добавками.

Комерційний лінолеум
Комерційний лінолеум

Обидва види мають стійкість при довготривалій дії активних хімічних речовин, не сприяють горінню, відразу затухаючи поза джерела полум'я. У випадку пожежі полум'я дуже повільно просувається по поверхні лінолеуму. Володіє підвищеною стійкістю до зносу і відповідає всім жорстким міжнародним нормам, що стосується нешкідливості для екології та здоров'я людини.

На відміну від побутових видів лінолеуму, комерційний не відрізняє великий гамою кольорів і малюнків – дрібнозернистий, одноколірний, або не більше 3-4 кольорів. Зазвичай покриття має однорідну неяскраву забарвлення з фрагментарними вкрапленнями іншого кольору, не більше 1 сантиметра. Це дає можливість при використанні в громадських місцях максимально маскувати забруднення підлоги.