Покриття

Поради з укладання теплої штукатурки

Поради з укладання теплої штукатурки Застосування теплої штукатурки дає можливість поєднати відразу дві операції – оздоблювальну і теплу. Це досягається завдяки спеціальним компонентам, додаються в традиційний цементний або гіпсовий розчин, суміш може застосовуватися як для оздоблення фасадів, так і дня внутрішніх робіт.Тепла штукатурка має наступні безперечні переваги:

1. Пожежна безпека. Завдяки наявності цементній або гіпсовій основі, навіть такі горючі добавки, як пеноплістірол, не мають можливість займатися. Також така властивість посилюється відсутністю повітря всередині розчину. Найбільш пожежобезпечною теплою штукатуркою вважається перлітова, вермикулитовая та розчин на основі спіненого скла.

2. Екологічність. У цілому екологічний і нешкідливий матеріал, за винятком випадків із застосуванням полістиролу.

3. Відмінні експлуатаційні характеристики. Штукатурка виконує роль та опоряджувального, і утеплювального матеріалу, відрізняючись високою міцністю при малій вазі. На відміну від багатьох інших утеплювачів, добре переносить механічні дії на свою поверхню. При необхідності, поверх неї можна легко наносити будь-які види фінішної обробки. При нанесенні з розчином працювати дуже просто: жодних додаткових труднощів порівняно із звичайною штукатуркою не спостерігається.

При роботі з теплою штукатуркою слід враховувати ряд нюансів:

• Товщина шару. За допомогою теплої штукатурки товщина одного шару не повинна перевищувати 25 мм. Якщо необхідна більша товщина покриття, доведеться застосовувати нанесення в два шари.

• Приготування розчину. Заводська суха суміш готується простим додаванням води до зазначених на упаковці пропорціях, з подальшим розмішуванням. Якщо тепла штукатурка готується самостійно, то пропорції вхідних компонентів будуть залежати від виду утеплювача. Якщо застосовується подрібнена деревина, крім неї додається цемент і размоченная папір, у співвідношенні 3/1/2. Якщо застосовується перліт або вермикуліт, то тут пропорції по відношенню до цементу будуть 4/1, плюс вода і пластичні добавки.

Поради з укладання теплої штукатурки

• Нанесення. Найчастіше маяки при цьому не використовуються, нанесення теплої штукатурки нагадує роботу з стартовою шпаклівкою, де накладений шпателем шар розрівнюється правилом.

Як правило, поверх теплої штукатурки проводиться обробка за допомогою декоративних видів штукатурки або шпаклювання. Згодом шпаклівку можна пофарбувати або обклеїти шпалерами, якщо мова йде про внутрішніх стінах.