Покриття

Як пофарбувати меблі з дерева

Як пофарбувати меблі з дерева З допомогою банки відповідної фарби, пензлі, інструкції і бажання експериментувати, зможемо пофарбувати практично все, що хочемо. Нижче описано чотири кроки, які покажуть, як пофарбувати меблі з дерева.

Перша річ, яку повинні зробити, і це дуже важливо, потрібно виконати шліфування, таке заняття можна віднести до досить трудомістким. Не піддавайтеся спокусі пропустити цей крок. Без нього неможливо досягти бажаного ефекту. Варто придбати спеціальний верстат. Не рекомендується обробляти деревину наждачним папером. Виконання цієї операції без шліфувальної машини є виснажливим, якщо робити це наждачним папером. Шліфують для досягнення гладкою поверхні, без плям і старої фарби.

Після закінчення шліфування, важливо видалити з поверхні пил і всякого роду бруд, що з'являється під час цього процесу. Краще всього використовувати пилосос, а потім протріть спочатку вологою, а потім сухою ганчіркою.

Тепер починається найцікавіше

Коли предмет меблів стане вільний від будь-яких забруднень, то можемо перейти до етапу ґрунтовки. Для цього використовуються грунтовки для дерева у вигляді спрею. Завдяки цьому, робота стане виглядати охайно, а шари, які станемо наносити, будуть рівними. Якщо мова йде про вибір спрею, головне правило полягає в тому, що сірий грунт застосовується для темних фарб, а білий — для світлих.

Як пофарбувати меблі з дерева
Як пофарбувати меблі з дерева

В даний момент потрібно нанести дуже тонкі шари грунту. Перший з них повинен бути дійсно дуже тонким. Після кожного шару потрібно почекати певний час, поки він висихає і потім продовжити процес до досягнення повної гладкості поверхні. Якщо завдали вже кілька шарів і в деяких місцях не ідеально гладко, то це місце потрібно акуратно отполироватьь. Якщо все рівно і гладко, то можемо братися за фарбування.

Переходимо, таким чином, до основного процесу фарбування. Почнемо з вибору фарби. Не будемо тут радити, який продукт краще використовувати, кожен має свої переваги, і що більш важливо, знає, який хоче отримати результат. Але краще використовувати фарби напівматові. Фарбуємо за допомогою чистої кисті. Наносимо тонкий шар для кращого ефекту. Завжди краще зробити тонкий шар, зазвичай наносять 5, ніж один товстий.

Для того щоб отримати ще кращий ефект, виконуємо довгі мазки. Це забезпечує гладке покриття і рівний блиск. Фарба сохне дуже швидко, так що сміливо, без перерви, її можна наносити по всій пофарбованої поверхні.

Виконання цих кроків забезпечить відмінний ефект, точно такою, якою хотіли отримати. Поверхня гладка, міцна. Також кільця деревини будуть видні під тонким шаром фарби, що покращує естетичні властивості.