Покриття

Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги

Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги У наші дні, така досить сучасна різновид будівельного матеріалу, як шпунтована дошка, завдяки своїй унікальній здатності надавати абсолютно будь-яких поверхнях неймовірно привабливий вигляд, вже встигла завоювати вельми солідну популярність.

Подібний матеріал сьогодні досить активно використовується як при облаштуванні підлоги, так і при обробці стінових і навіть стельових поверхонь. Виконані з нього покриття, як правило, виходять не тільки досить красивими, але і повністю екологічними, адже цей матеріал, як відомо, має істинно натуральне походження.

Якщо порівнювати шпунтовану дошку з звичайними аналогічними виробами, то, перш за все, звичайно ж, вони будуть вельми серйозно відрізнятися за своєю формою. Так, у першому, більш сучасному варіанті, в дощок передбачені спеціальні елементи кріплення, які не тільки допомагають виконувати максимально надійне з'єднання, але і сприяють створенню в підпільному просторі нормальної вентиляції. Якщо розглядати в розрізі, то подібна дошка чимось дуже сильно нагадує букву «Е», що має досить товсті і невеликі поперечини. При цьому на верхній перекладині у даних виробів обов'язково присутній спеціальний виступ, а на самій нижній – паз.

Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги

Переваги шпунтованої дошки

Говорячи про достоїнства шпунтованої дошки, перш за все, звичайно ж, слід відзначити її особливу привабливість. Завдяки застосуванню спеціальної кріпильної системи, в даній ситуації можна створювати максимально надійне, щільне і неймовірно рівне покриття, у якого шви, як правило, візуально практично повністю непомітні. При цьому виконані з цього матеріалу покриття зазвичай виходять досить стійкими до розмноження цвілі і, до того ж, надзвичайно довговічними.

До не менш важливого перевазі шпунтованої дошки також варто віднести і досить великий асортимент застосовуваних при її виготовленні видів деревини, а також неймовірне різноманіття різноманітних типорозмірів. До того ж, не слід забувати і про те, що подібна дошка відрізняється ще й своєю особливою універсальністю, адже її можна з однаковим успіхом застосовувати як для оздоблення, так і для спорудження різних несучих конструкцій.

Звичайно, при монтажі несучих покриттів найчастіше використовуються тільки виключно досить товсті дошки, виготовлені з порівняно недорогий деревини. Що ж стосується декорування, то тут вже, природно, використовується більш тонкий шпунтованный матеріал, виготовлений з цінних деревних порід. Найбільш високою популярністю, при облаштуванні декоративних покриттів, сьогодні користується матеріал з модрини, який відрізняється своєю особливою привабливістю і цілком прийнятною вартістю.