Покриття

Як визначити кращий ламінат для дому та квартири

Як визначити кращий ламінат для дому та квартири Сьогодні все більша кількість власників приватних будинків та квартир починають робити вибір в користь ламінату. За вартістю він практично не відрізняється від звичайного лінолеуму.

В той же час якісні особливості такого покриття часто перевершують характеристики традиційних аналогів. У багатьох випадках покупці вибирають www.stm2000.ru, який відрізняється своєю екологічністю і іншими параметрами. Чи слід у такому важливому питанні звертати увагу лише на бренд і ігнорувати інші чинники?

Специфічні критерії підбору ламінату

Для визначення оптимального варіанту підлогового покриття слід керуватися відразу кількома правилами:

  • Умови використання. Область застосування кожного такого виробу вказується за допомогою цифр або кількістю чоловічків. Ламінат 31-го класу підходить для експлуатації в холах і спальнях, 32-й купується для коридорів та передпокоїв, а 33-й частіше зустрічається в офісах. Якщо в квартирі та будинку проживають 3 і більше осіб, то кращим вибором стає покриття 32-го класу.

  • Добавки діоксиду алюмінію або корунду. Їх зміст не є обов'язковим, однак вироби подібного типу збільшують стійкість навіть до сильних стирання і продовжують термін служби ламінату.

  • Рівень волого - і водостійкості. Якщо продукція першого типу відмінно переносить вологе прибирання, то в другому випадку вже можна не боятися навіть помірних потопів.
  • Значне число користувачів хочуть www.stm2000.ru, який укладається за допомогою профільних засувок. Дані покриття збираються відносно швидко і відрізняються тривалим терміном служби. Трохи рідше для з'єднання плит застосовується клей. Вдалого вибору бажаного вироби!