Покриття

Траверси та інші вантажопідйомні пристосування для укладання трубопроводів

Траверси та інші вантажопідйомні пристосування для укладання трубопроводів Зростають обсяги видобутку вуглеводнів, регулярно закриваються вироблені свердловини і цілі родовища. Одночасно починають працювати нові родовища, далі і далі від центрів виробництва і переробки.

Будівельникам доводиться прокладати сотні кілометрів нових нафто - і газопроводів, найчастіше через місцевості з важким кліматом і складними геологічними умовами. Сучасні машини і механізми допомагають будівельникам справитися з наростаючими обсягами робіт.

Використання нових механізмів, технологій і методів укладання й монтажу труб – основний спосіб збільшення продуктивності праці, зменшення витрат, підвищення безпеки і довговічності споруд. baltekostroi.ru, тролейні підвіски, центратори та інші пристосування щодня удосконалюються, щоб максимально відповідати зростаючим потребам нафтогазової галузі.

Траверса – пристосування для захоплення вантажу, проміжна ланка між ним і гаком крана або іншого вантажопідйомного механізму. З його допомогою вдається швидко і надійно зафіксувати вантаж, запобігши його пошкодження під час підйому і переміщення. Зазвичай ці пристрої використовуються для підіймання довгомірних вантажів. Елементи трубопроводів як ніщо інше підходять під цей опис.

Конструктивно траверси поділяють на два типи:

 • Площинні, що застосовуються для довгих вантажів. Вони являють собою довгу балку або ферму з канатними чи ланцюговими гілками.

 • Просторові, що застосовуються для фіксації об'ємних вантажів.
 • В укладанні трубопроводів застосовується перший тип. Завдяки використанню цих пристосувань завдання переміщення довгих секцій без ризику їх пошкодження або деформації максимально спрощується.

  baltekostroi.ru – особлива різновид вантажопідйомних пристосувань, яку використовують для утримання труб з можливістю переміщення вантажопідйомного механізму.

  Залежно від призначення, використовують два види троллейных підвісок:

 • На ковзанках з покриттям з поліуретану. Такі підвіски використовують з ізольованим трубопроводом, поліуретан забезпечує збереження захисного покриття труби

 • На металевих ковзанках. Цей вид використовують тільки для роботи з неізольованими трубами.
 • Перевагою троллейных підвісок є можливість безперервної укладання гілки трубопроводу у підготовлену траншею. Такий спосіб укладання забезпечує максимальну продуктивність праці і знижує витрати на експлуатацію будівельних машин – кранів-трубоукладачів.

  Застосування сучасних вантажопідйомних пристосувань, максимально відповідних способу укладання і матеріалу трубопровідної лінії дозволяють впоратися із завданням в мінімальні терміни, забезпечивши безаварійну трубопроводу з великими проміжками між плановими ремонтами