Покриття

Термодерево сучасний матеріал для будівництва

Термодерево сучасний матеріал для будівництва В даний час люди дуже активно зайнялися обшивкою своїх будинків, будівництво бань, альтанок, веранд і терас. У всіх цих випадках вигідно скористатися таким натуральним матеріалом як термодоска.

Її основною перевагою є довговічність при повній адаптації до негативних зовнішніх впливів навколишнього середовища.

Термічна обробка і її результати

Завдяки сучасним розробкам, на ринку можна придбати оброблену деревину, яка називається термодоской. Процес термічної обробки полягає в змінах структури деревини на молекулярному рівні під впливом водяної пари і високого атмосферного тиску при температурах не нижче 220 градусів Цельсія без застосування хімічних компонентів. Підтверджуючи свої експлуатаційні та декоративні якості при використанні, такий матеріал стає все більш популярним при будівельних і ремонтних роботах, оскільки після такої обробки деревини підвищується її міцність, стабільність і стійкість до вологи. Саме ці якості використовуються, коли будують тимчасові споруди в саду і обшивають будинку з метою захисту від вологи. При цьому пиломатеріал виглядає досить декоративно, зберігаючи природну структуру деревного пиломатеріалу.

Виготовляють пиломатеріал із термічною обробкою з таких порід дерев, як дуб, ясен, береза і сосна. Оскільки деревина є натуральним матеріалом, то його використання абсолютно безпечно для спорудження дитячих майданчиків та ігрових конструкцій на ділянці.

Термодерево для підлогових вуличних покриттів

Термодерево сучасний матеріал для будівництва
Оскільки після термічної обробки пиломатеріал стає здатним не піддаватися руйнуванню від негативного впливу вологи, його використовують для пристрою доріжок в саду і підлоги в терасах, біля басейнів, у лазнях і на відкритих верандах. Відмінно витримують такі підлогові покриття перепади температур, не розбухаючи при підвищеній вологості під час опадів і ранкових туманах. Також відмінною характеристикою термодосок є те, що вона не розсихається від впливу сонячних променів і при високих літніх температурах. А природна початкова колірна гамма, отримана після термічної обробки пиломатеріалу, не змінюється при ультрафіолетовому сонячному опроміненні.

Таким чином, термодоска не потребує постійного догляду, як звичайна деревина, яку при використанні та експлуатації потрібно постійно обробляти антисептиками і захисними засобами від деформації.