Покриття

Що включає в себе трубопровідна арматура

Що включає в себе трубопровідна арматура Всі ми звикли до таких речей, як каналізація та водопровід, адже без них не обходиться сьогодні велика частина житлових і промислових будівель. А створюються водопровідні та каналізаційні конструкції з використанням різноманітної трубопровідної арматури.

Цим терміном позначають досить великий список обладнання, основним призначенням якої є координація потоків газу, рідин, сипучих речовин, які виступають у ролі робочих середовищ трубопроводу. Якщо говорити про конкретну марку, то promomsc.ru вважається однією з найбільш якісних і надійних, в добавок вона включає в себе та всі необхідні для монтажу і захисту комплектуючі.

Можливим подібна координація стає за рахунок відмінностей у площі перерізів, через які проходить потік. В основному вона встановлюється на насосах, теплообмінниках, обладнанні, яке працює під тиском. За рахунок особливостей використання, конструкція дозволяє здійснювати наступні операції з робочими середовищами та їх потоками: регулювання, змішування, поділ, розподіл та перекриття.

Виходячи з цього переліку, можна провести класифікацію трубопровідної арматури Proval.

Основними видами вважається чотири обладнання: кран, вентиль, засувка і запор, які в подальшому можна класифікувати. Зазвичай підставою для класифікації трубопровідної арматури вважається її призначення.

Загалом, все подібне обладнання можна розділити на дві групи:

 • трубопровідний варіант регулюючого характеру;

 • запірний варіант.
 • До першої групи належать різноманітні клапани (вентилі) та крани, призначення яких - змішувати і розподіляти напрямки середовищ, а також регулювати напір. Різні засувки і запори можна віднести до другого виду. Вони дозволяють перекривати рух рідин до потрібного рівня і потрібної ступеня герметичності. Окремо виділяють змішаний вид запірно-регулюючої арматури, що виконує обидві функції одночасно. Всі ці види представлені в каталозі компанії ТОВ "Промо", який знаходиться за адресою promomsc.ru - товарний ряд включає теплоізоляційні покриття, радіатори опалення та насосне обладнання.

  Якщо розглядати більш вузькоспеціалізовані види обладнання трубопроводів, можна також говорити про:

 • запобіжної конструкції, яка захищає від перевищення допустимого рівня тиску;

 • зворотним (зворотно-зворотного), що забезпечує неможливість зворотного потоку середовищ;

 • неповоротно-керованої, яка не тільки робить неможливим зворотний шлях води або газу, але і дає можливість в примусовому порядку перекрити трубопровід, а потім відкрити його знову;

 • дренажна (спускна) призначається для утилізації середовищ з трубопроводу.
 • В сучасній технології широко використовується автоматизація роботи, завдяки чому можна виділити такі її види, як:

 • захисна арматура, здатна автоматично відключати рух або забезпечувати захист трубопроводу при критичному зміні припустимих параметрів потоку;

 • контрольна арматура трубопроводу, що управляє надходженням потоку в контрольно-вимірювальні пристрої та прилади;

 • фазороздільна, яка, як зрозуміло з назви, здійснює поділ середовищ, що знаходяться в різних фазах.
 • У будь-якому випадку, яку б ви не вибрали продукцію звертайте увагу на відгуки споживачів і звичайно ж технічні характеристики, так як від них дуже багато залежить.