Покриття

Саморобна взуттєва поличка

Саморобна взуттєва поличка Взуттєва поличка-галошница приваблює простотою конструкції і імітацією середньовічною технологією кріплення деталей клинами в стилі старовинних www.postroil.com.

Галошница зроблена з хвойної деревини товщиною 18 мм: бічні панелі — з дощок, а опори для взуття — із звичайних планок. В цілому така поличка виглядає, як старовинна річ. При непотрібності галошницу можна розібрати і прибрати в підсобне приміщення.

Починають виготовлення полички з розмітки і випилювання двох бічних панелей, що з'єднують інші деталі. Основне завдання цього етапу — точно випиляти деталі по контуру і зробити отвори з розмірами, вказаними на рис. 1.

Саморобна взуттєва поличка
Розміри і положення наскрізних пазів відповідають чоловічого взуття. Якщо ви хочете зробити галошницу для дитячого або жіночого взуття, паз нижньої перемички треба трохи змістити назад. Зі всіх країв (крім опорних) бічних панелей www.postroil.com.

Наступний крок — виготовлення опорних перемичок і стяжки, що з'єднують бічні панелі і служать підставками для взуття. Ці деталі можна зробити будь-якої довжини в залежності від того, скільки пар взуття повинно розміщуватися на галошнице. На галошнице з розмірами, зазначеними на рис. 1, зручно розміщуються три пари взуття 43 розміру.

Випиляєте шипи, вставте ними деталі в відповідні пази в бічних панелях і розмітьте гнізда для замикаючих клинів.

Саморобна взуттєва поличка
Щоб забезпечити достатню переміщення клина при складанні, гнізда повинні бути трохи зміщені всередину перемичок.

Після свердління надайте гнізд прямокутну форму лобзиком. Випиляєте клини і перевірте підгонку всіх деталей. Якщо все в порядку, розберіть галошницу і пофарбуйте деталі.

Галошницу можна покрити товстим шаром морилки під темний дуб з наступним покриттям декількома шарами водоустойчивого глянсового оздоблювального лаку. Таке покриття допускає розбирання галошницы і миття її теплою мильною водою.

Якщо вам потрібно www.summit-group.ru якого нижче середньої на ринку, тоді рекомендую купити його тут www.postroil.com