Покриття

Утеплення панельного будинку

Утеплення панельного будинку Напевно, немає такої людини, який не чув би про таку роботу, як зовнішнє утеплення стін в панельних будинках. Завдяки такому утеплення, можна підтримувати найдешевшим способом тепловий режим у приміщенні, а також якщо робота по утепленню виконана добре і якісно, то в майбутньому вона позбавить вас від промерзання стін і вогкості у вашій кімнаті.

Як правило, зовнішнє утеплення в панельних будинках здійснюється шляхом багатошарового покриття. Перед цим, стіни приміщення треба спочатку підготувати. Безпосередньо перед роботою, стіну, яка буде утеплятися потрібно привести у належний стан. Вона повинна бути рівною і міцною. А також її слід очистити від пилу і різних забруднень.

Після того, як були виконані вищеописані роботи, поверхню стіни необхідно обробити клейким розчином.

Для утеплення панельних будинків краще всього підходить такий матеріал як:

Пінопластові плити з мінеральної вати. Використовуючи такі плити, ви тим самим усуньте промерзання стиків між панелями, а також герметизируете тріщини.

Пінопласт, як відомо, володіє багатьма позитивними характеристиками, і він є найбільш технологічним матеріалом. В даному випадку важливо використовувати пінопластові плити однакової товщини, як правило, товщина таких плит приблизно 50 міліметрів.

Щоб утеплити стіну, пінопластову плиту клеять на її поверхню за допомогою того ж розчину, що клеїть, за допомогою якого було здійснено попереднє ґрунтування. А після того, як було виконано приклеювання пінопласту, його ще додатково прикріплюють до стіни за допомогою пластикових дюбелів з широким капелюшком.

Завдяки пластикових дюбелів, здійснюється надійна фіксація пінопласту до поверхні стіни. Що стосується металевого кріплення, то хотілося б сказати, що такий спосіб значно знижує ефект утеплення.

Утеплення панельного будинку
Утеплення панельного будинку

Пінопласт є таким матеріалом, який не дуже стійкий до впливу атмосферних явищ, і потребує додаткового захисту. Тому пінопласт необхідно шпатлевать через спеціально армуючу сітку, виготовлену зі скловолокна. При цьому шпатлевать треба два рази.

Для того щоб надати утепляющему покриттю гарний зовнішній вигляд, зовні його можна покрити декоративним покриттям, і до того ж воно послужить додатковим захистом вашого житла від температурних коливань, а також атмосферної вологи. В якості декоративного покриття можна використовувати такий матеріал як фасадна фарба, або декоративна штукатурка.

До переваг такого матеріалу як пінопласт, відноситься ще те, що його легко обробляти, завдяки чому можна виконати чудову утепляющее покриття, яке не порушить загальний архітектурний стиль. Також порівняно невеликий вага пінопласту не створить занадто велике навантаження на несучі конструкції всього будинку, і на фундамент.