Покриття

Різновиди металочерепиці

Різновиди металочерепиці Металочерепиця є одним з тих сучасних будівельних матеріалів, які після своєї появи стрімко завоювали популярність у населення. Пояснюється це дуже підходящими характеристиками, що дозволяють не тільки захистити покрівлю, але і надати їй відмінний зовнішній вигляд.

Вибираючи металочерепицю, слід врахувати, що в залежності від матеріалу виготовлення, можуть різнитися і її властивості:

1. Чорна сталь. Дуже поширена при виготовленні металочерепиці, завдяки своїй дешевизні. Як відомо, для даного матеріалу дуже важлива товщина, від якої безпосередньо залежить його довговічність. Сталеві вироби можуть мати показники товщини від 0,45 до 0,6 мм. Для того, щоб забезпечити стійкість черепиці до корозії, для її виготовлення використовують виключно оцинковану сталь.

2. Алюміній. Відрізняється абсолютною інертність по відношенню до вологи, тому корозія такої металочерепиці не страшна. Також, завдяки своїй легкості, вироби дуже зручні при установці, до того ж, каркас потрібно не такий масивний. Однак масову популярність алюмінієвої черепиці стримує її висока ціна.

3. Мідь. Відрізняється довговічністю, і не боїться корозії. По вазі вироби більш важкі, ніж алюмінієві, тому, як правило, мідну черепицю роблять тонше. Найчастіше її нічим не декорують зверху, завдяки унікальному зеленому відтінку, приобретаемому такою покрівлею в процесі експлуатації.

Для того, щоб збільшити термін служби і декоративні якості металочерепиці, її покривають захисним шаром, для чого застосовується один з нижче перерахованих матеріалів:

• Поліестер. Дане покриття відрізняється невеликою товщиною і низькою вартістю, що і пояснює його популярність, незважаючи на досить низькі захисні властивості.

• Матовий поліестер. Більш товсте покриття, що позначається як на більш високих експлуатаційних характеристиках, так і на ціні матеріалу.

• Пластизол. Речовина наноситься шаром, що у 8 разів перевищує по товщині попередній. Завдяки цьому металочерепиця набуває відмінні технічні показники: вона стійка до механічних впливів, сильним морозам і сонячного світла. Однак підвищену температуру таке покриття переносить погано.

Різновиди металочерепиці

• Пурал. Відноситься до композитним матеріалам, маючи за основу поліуретан і поліаміди. Відрізняється довговічністю, завдяки повішеною стійкості до ультрафіолету.

• Полівінілфторид. Відрізняється значною тонкістю шару і високим ступенем забезпечуваною захисту від будь-якого виду кліматичного впливу.