Покриття

Установка покрівельної мембрани

Установка покрівельної мембрани Для кожного господаря дуже важливо, щоб дах був красивим і надійним. З цією метою обов'язково варто використовувати для перекриття даху покрівельний матеріал хорошої якості.

На сьогоднішній день можна без проблем підібрати найбільш відповідний варіант для себе, оскільки в будівельних магазинах присутній величезний вибір матеріалів для покрівлі, які мають рідкісні характеристики. Одним з таких матеріалів є мембранна покрівля, що містить в собі якісні полімери.

Основні властивості мембранної покрівлі

У цього матеріалу є велика кількість переваг, наприклад, він надійний і якісний, а відповідно довговічний. До того ж, таке покриття відноситься до ЕКО, матеріалами. Перекрити мембранної покрівлею можна дах будь-якої конфігурації. Листи цього матеріалу найчастіше кріпляться один до одного методом нагріву їх поверхні за допомогою гарячого повітря. У зв'язку з цим, після перекриття даху утворюється одне ціле покриття без швів.

Мембранне полотно чудово переносить вплив навколишнього середовища і ультрафіолетових променів сонця. Що ще важливо, що це покриття володіє незначною масою, тому не варто переживати, що подібний матеріал обтяжить навантаження на конструкцію в цілому. Мембранна покрівля продається в різноманітних кольорах. Це дає можливість вибрати більш прийнятний варіант.

Установка покрівельної мембрани
Установка покрівельної мембрани

Монтаж мембрани

Провести монтаж покрівельного матеріалу цілком можна самостійно так, як для цього не потрібні якісь навички або знання у будівельній сфері. Покривати мембраною можна дах будь-якої форми, при цьому, виходить, чудово закрити всі кути і стики.

Способи перекриття даху мембраною:

#10102; Спочатку варто розглянути перший варіант перекриття покрівлі мембранним полотном з допомогою клею. Якщо дах у багатьох частинах нерівна і має різні виступи і кути, то цей метод монтажу мембрани буде відмінним варіантом. Тільки перш, ніж приклеювати мембрани з поверхнею, важливо їх зварити один з одним.

#10103; Якщо потрібно перекрити плоский дах, то можна скористатися балластовым способом. Щоб здійснити подібний монтаж мембрани, випливає на поверхню акуратно укласти матеріал і прикріпити його з торців. Щоб полотно в момент фіксації не рухалося, потрібно його прикріпити баластом. У вигляді баласту може виступати плитка або щебінь.

#10104; Якщо на дах не можна надавати навантаження, то варто укладати мембрану механічним способом за допомогою саморізів, якими кріпляться всі місця швів і стиків.