Покриття

Екзотичні різновиди покриттів покрівлі

Екзотичні різновиди покриттів покрівлі Сьогодні людини, в більшості своїй, оточують споруди з вже досить звичними для сприйняття покрівельними конструкціями, виконаними з допомогою таких традиційних покриттів, як черепиця, шифер тощо Правда, при цьому, зараз також існують і деякі інші методики облаштування покрівель – далеко не так часто вживані, але, одночасно з цим, вельми цікаві і оригінальні.

Сланцеве покриття

Виконані з допомогою даного роду покриттів даху сьогодні, як правило, зустрічаються надзвичайно рідко. Обумовлено це, природно, перш за все, надзвичайно високою дорожнечею подібного варіанту, адже тут дуже дорого обходиться не тільки безпосередньо сам матеріал, але і процедура його укладання.

Однак, при цьому, за рахунок особливого, досить м'якого блиску сланцю, виконані з його допомогою даху в більшості своїй виходять неймовірно ефектними і неймовірно елегантними. У доповненні до всього іншого, такого типу покриття ще і володіють надзвичайно високими міцнісними характеристиками, чудово зберігає тепло, абсолютно не пропускає вологу, а також з легкістю переносить істотні перепади температур і вплив УФ-променів.

Натуральне покриття дернове

Екзотичні різновиди покриттів покрівлі
Головна особливість такого роду покриттів полягає в тому, що вони дають можливість висаджувати на поверхні даху різні низькорослі зелені насадження. Однак, досить екстравагантний зовнішній вигляд, це, без всяких сумнівів, далеко не єдине достоїнство такого роду покриттів, адже їм, крім цього, ще й притаманні досить не погані теплоізоляційні показники. До мінусів у подібного способу слід віднести досить солідну масу такої конструкції, необхідність споруди дуже потужного і надійного підстави, а також обов'язкову потребу у створенні максимально якісного гідроізоляційного шару.

Покриття з очерету і соломи

Виконані за допомогою подібних матеріалів даху зазвичай надають будівлям особливу казковий вигляд. В плані вартості, спорудження такого виду покрівель то ж є досить дорогим задоволенням. І в цьому, звісно, немає абсолютно нічого дивного, адже подібного роду матеріали не тільки неймовірно складні і трудомісткі в плані вибору і монтажу, але ще і потребують обов'язкової додаткової обробці особливими видами захисних складів.

Світлопрозорі покриття

Такі повністю прозорі покрівлі, як правило, найчастіше застосовуються в тих ситуаціях, коли у приміщеннях існує досить значний дефіцит у природному освітленні. Тут, правда, дуже важливо відразу зазначити, що такого типу покрівлі неймовірно складні в плані облаштування і, до того ж, ще й досить погано гармонують з традиційними видами покриттів.