Покриття

Чим гідроізолювати підлога в лазні

Чим гідроізолювати підлога в лазні Якщо не провести гідроізоляцію банного підлоги, волога дуже швидко зіпсує обробку і стане причиною руйнування конструкції. Зважаючи на важливість цього заходу його деталі продумуються ще при плануванні споруди, при цьому особливо важливим моментом є велика швидкість відводу води з парилки і душовою.

У цілому всю гідроізоляцію підлоги в лазні можна розділити на два типу:

1. Традиційний. По-перше, це обмазувальні матеріали: різні мастики, пасти, сухі суміші і т. п. До складу бітумно-полімерних і бітумних мастик входить окислений бітум і синтетичні добавки: цей матеріалу досить недорогий, проте вимагає додаткового облаштування бетонних стяжок, поверх яких найчастіше укладається керамічна плитка. Мастики цементно-полімерного типу відрізняються універсальністю, наносять їх в декілька шарів, обов'язково застосовуючи армуючу сітку: це дозволяє використовувати їх в якості стяжки підлоги. Якщо ж потрібно облаштувати гідроізоляцію в стислі терміни, то краще всього застосувати полімерну мастику рідкого типу, яка висихає дуже швидко, нагадуючи по виду фарбу.

Вся обмазувальна гідроізоляція досить дорогі, однак якість одержуваного покриття дуже хороше. Більш дешевої різновидом традиційної гідроізоляції є приклеюється, що складається з гнучкої поліестерової, стеклотканевой або скловолокнистої основи, обробленої з двох сторін бітумом. Наноситься на поверхню підлоги методом наклеювання або

Чим гідроізолювати підлога в лазні
наплавлення, залежно від наявності клейкого складу. Монтаж даної гідроізоляції досить простий, однак слід врахувати наявність різкого бітумного запаху протягом певного часу після ремонтних робіт. Будь-який вид традиційної гідроізоляції підлоги в лазні відрізняється надійністю і водонепроникністю, проте веде до зменшення висоти кімнати на 50 мм.

2. Проникаюча. На бетонних поверхнях краще всього застосувати бетонирующую проникаючу гідроізоляцію, має хорошу щільність, морозостійкість. Якщо приміщення лазні дуже вологе, чи планується укладання кахлю, то оптимальним варіантом буде неорганічна цементна просочення. Гідроізоляція безшовного типу вважається універсальною і застосовується в будь-якому приміщенні лазні. У будь-якому випадку, цей вид гідроізоляції є кращим, і при наявності фінансових можливостей найкраще застосувати саме його.