Покриття

Фасадний декор, або дивовижні можливості пінополістиролу

Фасадний декор, або дивовижні можливості пінополістиролу На даний момент за допомогою такого будівельного матеріалу як пінополістирол, можна облаштовувати декор фасаду будівлі, починаючи класичним і закінчуючи самим індивідуальним.

З нього виготовляються наступні елементи: карниз, молдинг, підвіконня, полуколонна, пілястри і так далі. Найбільше, звичайно, підходять вони до напрямку класицизму, але при належному умінні, є можливість гармонійно вписати їх в будь-який інтер'єр. Їх використання говорить про статусності власника будинку. Продукція для фасадного декору доступна за посиланням - www.fasad-dekor.kiev.ua.

Багатьом хотілося б облаштувати свій будинок унікальним чином, позбувшись від класичних радянських будівель з цегли або монолітних споруд, які так часто зустрічаються зараз. До речі, близько 70 % людей, що шанували культурні традиції, можуть судити про людину за його фасаду будинку і різних елементів декору.

Деякий час тому, щоб створити унікальний зовнішній вигляд будинку, застосовувався гіпс і бетон, однак, це вимагало чималих грошових вкладень. На даний момент на заміну цим матеріалам вийшов пінополістирол, використання якого більш раціонально, а спеціальні захисні покриття дозволяють зберегти його якість на протязі довгого часу. Цей легкий елемент зовні виглядатиме як натуральний, виготовлений з гіпсу, але при цьому, його ціна набагато нижче.

Особливості застосування пінополістиролу в ліпнині

• дизайнерські особливості. Зараз сучасні технології дозволяють легко обробляти такий будівельний матеріал як пінополістирол, виготовляючи його будь-яких форм і розмірів. До того ж, він може бути будь-якого кольору, тому обмежень в оформленні фасаду і зовсім немає. Прикрашайте нові будівлі або вносите життя в більш старі;

• довгий термін експлуатації. Завдяки еластичному захисного покриття, яке наноситься на пінопласт під час обробки, він отримує особливі властивості, що запобігають вплив агресивного навколишнього середовища. Перепади температур або погодні явища будуть не страшні вашого фасаду, який прослужить вам близько 25 років;

• легкість монтажу. За рахунок легкої ваги, вироби, будь-монтажні роботи проводяться в два рахунки, без потреби використання спеціальної підйомної техніки. Варто також зазначити, що використання такого фасадного матеріалу як пінополістирол не «навантажує» стіни і фундамент;

• невелика вартість. Ліпнина може виготовлятися також з гіпсу і бетону, але ціна на такі виріб буде набагато більше, порівняно з пінополістироловим аналогом.