Покриття

Паркет класика, яка пройшла випробування часом

Паркет класика, яка пройшла випробування часом Натуральний паркет – це, без всяких сумнівів, істинно класичний вигляд покриття для підлоги, яке вже встигло пройти досить серйозні випробування часом.

Адже він, як відомо, також як і природний камінь, уже досить багато століть досить широко застосовується при облагороджуванні замків і різних старовинних замків. До найбільш суттєвих переваг у паркету, звичайно ж, насамперед, варто віднести його максимальну зносостійкість і досить солідну довговічність.

Ще одна важлива особливість паркету полягає в тому, що з його допомогою на поверхні підлоги можна створювати всілякі геометричні візерунки і малюнки. Завдяки цьому, сьогодні досвідчені дизайнери з допомогою такого матеріалу виконують істинно вишукані і елегантні підлогові покриття.

Найбільш значущі плюси

Виконані з допомогою паркету покриття зазвичай виходять досить комфортними, теплими і повністю гігієнічними. Крім цього, такого роду покриття також володіють прекрасними показниками і відносно тепло і звукоізоляції, і, що дуже важливо, в порівнянні з ламінатом майже зовсім не бояться води. Відчутні пошкодження паркету можуть заподіяти, хіба що тільки механічні пошкодження, наприклад, у вигляді сколів або подряпин, однак такі дефекти, як правило, досить просто усуваються шляхом повторної лакування.

Паркет класика, яка пройшла випробування часом
В ході виготовлення паркету, як правило, найчастіше застосовують виключно благородні деревні породи, які, як відомо, мають майже аналогічні властивості, і розрізняються лише за своїм виглядом і забарвленням. Виходячи з текстури і кольору деревини, паркет сьогодні зазвичай поділяється на чотири основних класу: гештрайфт, рустікал, селект і натур.

Мінуси паркету

Незважаючи на свої чудові властивості, паркет, тим не менш, також має ряд певних недоліків. Так, насамперед, такого роду матеріал досить добре горить, а значить, його вкрай не бажано застосовувати в таких місцях, де є підвищена ймовірність виникнення пожежі (біля каміна і різних технічних приміщеннях).

У доповненні до цього, паркет також ще відрізняється і досить складним процесом укладання, тому, обійтися при його монтажі без допомоги фахівця навряд чи вийде. І, нарешті, в якості самого серйозного недоліку у подібного покриття, без всякого сумніву, слід відзначити його значну дорожнечу, яка обумовлена досить високою ціною самої деревини, і досить витратною процедурою монтажу.