Покриття

Радіатори серії Ventil Kompakt

Радіатори серії Ventil Kompakt Радіатори серії Ventil Kompakt відрізняються від серії Klasik розташуванням підводки і наявністю вентильного терморегулятора. У моделях Klasik підведення води здійснюється збоку, а у Ventil Kompakt -знизу.

В іншому прилади цих серій ідентичні. Всі вони виготовлені з високоякісної холоднокатаної сталі товщиною 1,25 мм Корпусу радіаторів пофарбовані спеціальною порошковою фарбою, до якої прилипає пил.

Основний тепловиділяючий елемент Korado -панель, де циркулює теплоносій. Їх може бути від однієї до трьох, відповідно змінюється і опалювальний об'єм. Для підвищення тепловіддачі радіатори комплектують конвекторнимі гратами. Вони значно збільшують площу тепловиділяючої поверхні, в результаті чого ефективність радіатора зростає на 50-60%.

Невеликий об'єм води в корпусі і тонкі стінки гарантують малу теплову інерцію. Це дозволяє радіатора швидко прогріватися і забезпечує можливість ефективної терморегуляції. В якості теплоносія використовують воду або іншу рідину з максимальною температурою 110 градусів Цельсія, що відповідає вимогам СНиП.

На жаль, незважаючи на всі переваги, радіатори Korado не рекомендується встановлювати в опалювальних системах сучасних багатоповерхівок. І причин тому кілька.

По-перше, норми СНиП у нас виконуються далеко не завжди, іноді в системі опалення замість води циркулює водний розчин всякого бруду, що може засмітити радіатор.

По-друге, на заміну радіаторів потрібна згода РЕУ. У кожному будинку опалення розраховано під певний тип радіаторів, і заміна їх хоча б в одній квартирі може розбалансувати всю систему.

Третя причина (найголовніша): в Росії до цих пір практикується злив води з опалювальних систем після закінчення сезону. Як тільки всередину потрапляє повітря, починається інтенсивний процес корозії, оскільки внутрішнього лакофарбового покриття немає ні у одного радіатора (це сильно підвищило б їх ціну). Тому радіатори Korado рекомендують для установки тільки в котеджах і заміських будинках - там, де господар будинку сам встановлює режими роботи опалювальної системи.

Вартість радіатора від 1000 рублів.

Якщо вам знадобилося, для яких цілей придбати lbmvac.ru, тоді вам пряма дорога на цей сайт lbmvac.ru. Гнучка система знижок і ввічливий персонал не залишать вас без покупки, в даному випадку без придбання вакуумного насоса.