Покриття

Покриття профнастилу яке краще

Покриття профнастилу яке краще З моменту появи у вільному продажу профнастилу, цей легкий і довговічний матеріал завоював велику популярність серед будівельників і власників приватних будинків: за рахунок своєї універсальності його з однаковим успіхом використовують при облаштуванні дахів, огорож, облаштування обшивки зовнішніх стін і фасадів.

Для досягнення додаткової захищеності матеріалу від зовнішніх впливів листи профнастилу покривають спеціальним захисним шаром, для чого використовуються цілий ряд матеріалів:

1. Цинк. Для оцинковки застосовується гарячий метод, коли лист сталі занурюється в розплавлений метал. Одержуване покриття має товщину 25-30 мк, а отриманий таким чином профнастил вважається самим недорогим, відмінно підходять для реставрації і ремонту.

2. Алюминоцинк. До складу захисного шару входить алюміній, цинк і кремній, що забезпечує надійний захист для основного матеріалу від агресивного впливу. Найчастіше такий тип профнастилу застосовується в районах, де розташовані промислові підприємства, жваві дороги, морські узбережжя.

3. Поліестер. Найбільш поширений тип покриття для профнастилу, добре протистоїть корозії, перепадів температури, механічних впливів. Ще один великий плюс – такий матеріал дуже довго зберігає первісну свіжість кольору. Особливою популярністю користуються матові поліестерні покриття, з причини своєї зовнішньої краси.

4. Пластизол. Досить товста захист в 200 мк дозволяє добре протистояти механічних пошкоджень і агресивних впливів. Що стосується стійкості до спеки, то цей матеріал поступається іншим різновидам: це ж стосується і його кольоростійкості. Найчастіше пластизоловый профнастил застосовують у північних районах, де сонце не так ефективно.

Покриття профнастилу яке краще

5. Пурал. У поліуретан також додають поліамід та інші речовини, що сприяє формуванню гарного захисту проти будь-якого агресивного впливу. Цей матеріал володіє відмінним зовнішнім виглядом, що дозволяє його застосовувати в якості облицювання фасадів.

6. Поливинилдентафторид. Ще одне покриття для фасадного профнастилу, забезпечує його надійний захист від кліматичних і механічних впливів. Більш дешевими варіантами цього захисту є акриловий і поливинилхлоридовый матеріал для покриття.

Провідні виробники профнастилу часто тримають в секреті свої нові розробки, але в основному вони є комбінацією вже існуючих.