Покриття

Як правильно мити паркет

Як правильно мити паркет Зараз все частіше стали використовувати в якості підлогового покриття такий обробний матеріал як паркетна дошка. Свою популярність даний будматеріал отримав завдяки великій кількості позитивних характеристик, які багато значать для кожної людини.

Наприклад, до таких значущим позитивним показникам відносяться презентабельний вигляд і довговічність у використанні. Але як багатьом відомо, що довговічність і зовнішній вигляд будь-якого оздоблювального матеріалу безпосередньо залежатиме від того, як за них доглядають і як його миють. А також від того, які саме миючі та чистячі засоби застосовують під час прибирання.

Щоб паркетна дошка змогла прослужити довгий час і не втратити свій первісний вигляд необхідно знати, як правильно її мити. Інакше з-за неправильного догляду паркет може зіпсуватися і сильно деформуватися і тоді доведеться замінювати його новим, а це несе за собою великі грошові витрати. Дана стаття допоможе тим, хто не знає, як необхідно мити паркет і які засоби можна використовувати.

Інструкція

Не багато знають, що паркетна дошка жахливо боїться контакту з водою. Якщо поверхня буде контактувати з водою, то найближчим часом весь паркет набухне і буде сильно псувати всю картину. Тому підлоги, які викладені паркетної дошкою, необхідно мити всього лише близько 2 разів на рік. І врахуйте, що для миття можна використовувати тільки прохолодну воду адже гаряча вода впливає на поверхню паркету точно так само як і тривалий контакт з водою.

Як правильно мити паркет
Періодично можна проводити вологе прибирання поверхні підлоги, з використанням сильно віджатою ганчірки. Крім цього у воду рекомендовано додавати трохи спеціального засобу для миття паркету. Запам'ятайте, що ні в якому разі не можна використовувати звичайні засоби для миття, так як вони мають у своєму складі різні їдкі речовини, які здатні зіпсувати лакове покриття паркету. Спеціальні пом'якшувальні засоби для миття даного підлоги можна придбати в будь-якому будівельному магазині.

Після кожного вологого протирання поверхню необхідно натирати мастикою на скипидарної або водній основі. Тільки врахуйте, що всі подальші процедури треба здійснювати тільки після повного висихання. Для натирання мастикою краще всього використовувати щіткою з м'яким ворсом. Завдяки такій дії паркет буде виглядати завжди новим і блискучим.