Покриття

Переваги порошкового фарбування труб

Переваги порошкового фарбування труб Труби використовуються практично скрізь. Ні будівництво, ні комунальне господарство, ні інші галузі не можуть без них обійтися. Завдяки їм в будинку надходить вода, газ, виводяться стоки.

Але тривала експлуатація без необхідного обслуговування здатна зруйнувати їх, за необхідності витримувати величезне навантаження. Більш того, в самі короткі терміни відбудеться руйнування і виведення з ладу трубопроводу.

Щоб цього не сталося, труби обов'язково потрібно захищати від корозійних процесів і перепадів температур. Відомо, що робота, пов'язана з фарбуванням, зовсім нелегка. Для цього використовуються силікатно-емалеві суміші, цементно-піщані, лакові і так далі. Але найкращий варіант – порошкове забарвлення яку можна замовити тут www.mcolorit.ru. Саме таке рішення допоможе запобігти небажані наслідки.

Фарбування має свої нюанси, яких потрібно дотримуватися. Труби слід фарбувати тільки до їх монтування в певну систему (водопровід, опалення, каналізація та інші). Така вимога пояснюється тим, що для якісного результату бажано фарбувати в окремому приміщенні.

Переваги порошкового фарбування труб
Переваги порошкового фарбування труб

На відміну від інших видів фарб, порошкова не розлітається по сторонам. Вона потрапляє на той предмет, який в даний момент фарбується. Так звана система рекуперації не дає часткам фарби осідати на інших поверхнях. Це говорить про вигідність порошкової фарби з економічної точки зору.

У плані вигідності необхідно відзначити ще один факт – вистачає лише одного разу, щоб поверхня труби добре забарвилася. Відбувається економія як барвистого матеріалу, так і часу в цілому. Нічого Не потрібно змішувати і розбавляти. Консистенція фарби спочатку підходить для роботи.

Покриття, яке виходить в результаті фарбування, дуже стійке. Йому не страшні негативні зовнішні фактори. Сюди відносяться перепади температур, електрострум, хімічна середовище. Добре те, що труби, які були пофарбовані порошковою фарбою, здатні функціонувати незалежно від того, наскільки висока або низька температура.

Порошкова фарба придатна не тільки для внутрішніх поверхонь, але і для зовнішніх. Можна сказати, що оброблений таким чином метал виглядає досить естетично. Так що універсальність і зовнішня привабливість – ще один плюс такої забарвлення.

Переваги порошкового фарбування труб
Переваги порошкового фарбування труб

Важливий фактор – нешкідливість для навколишнього середовища. Пофарбована поверхня не виділяє шкідливих речовин.

Ясна річ, що перед фарбуванням поверхні обезжирюються, позбавляються від окалини та іржі. Для того щоб фарба краще чіплялася, наноситься шар – фосфатний або хроматный.

По завершенні забарвлення отримане виріб поміщається в піч. Завдяки високій температурі фарба оплавляється, і поверхня стає дуже міцною.

Сохне порошкова фарба набагато швидше, ніж інші види. Для цього не потрібно чекати навіть години, що дозволяє займатися фарбуванням більшої кількості поверхонь.