Покриття

Печать на пвх киев

Компанія 3D HORI пропонує послуги 3D-друку і моделювання, що дозволяють швидко перетворити тривимірний графічний проект в повноцінну фізичну модель. Це відмінний спосіб швидко підготувати модель виробу, для демонстрації на виставці або презентації. У нас Ви можете замовити 3D-друк наступних об'єктів:

Детальніше: Печать на пвх киев

Приватний кредит

Мене звати Микола. Я є ведучим кредитним аналітиком, кредитного департаменту, одного з найбільших банків Росії. У мене є унікальна можливість гарантовано і без посередників надавати допомогу в отриманні кредиту громадянам РФ із зіпсованою кредитною історією та іншими серйозними проблемами, що не дозволяють отримати кредит самостійно. Кредит оформляється без перевірки кредитної історії і в обхід служби безпеки і скорингу.

Детальніше: Приватний кредит

Купуємо будівельний фен

Купуємо будівельний фен Хто сказав, що будівельний фен це вузьконаправлений специфічний інструмент? Не вірте! Звичайно, з його допомогою зачіску зробити неможливо, але якщо Ви з руками, то придбавши такий фен, Ви зможете використовувати всі новітні досягнення високорозвиненої індустрії ПВХ.

Детальніше: Купуємо будівельний фен

Комерційний лінолеум

Комерційний лінолеум Один з найпоширеніших видів лінолеуму – комерційний. Ця назва асоціюється з посиленням всіх технічних властивостей, притаманних лінолеуму. Порівняно з іншими видами, комерційному властива більш висока ступінь опірності стирання, зносостійкості, стійкості до впливу хімічних речовин.

Детальніше: Комерційний лінолеум

Як пофарбувати меблі з дерева

Як пофарбувати меблі з дерева З допомогою банки відповідної фарби, пензлі, інструкції і бажання експериментувати, зможемо пофарбувати практично все, що хочемо. Нижче описано чотири кроки, які покажуть, як пофарбувати меблі з дерева.

Детальніше: Як пофарбувати меблі з дерева

Фасадний декор, або дивовижні можливості пінополістиролу

Фасадний декор, або дивовижні можливості пінополістиролу На даний момент за допомогою такого будівельного матеріалу як пінополістирол, можна облаштовувати декор фасаду будівлі, починаючи класичним і закінчуючи самим індивідуальним.

Детальніше: Фасадний декор, або дивовижні можливості пінополістиролу

Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги

Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги У наші дні, така досить сучасна різновид будівельного матеріалу, як шпунтована дошка, завдяки своїй унікальній здатності надавати абсолютно будь-яких поверхнях неймовірно привабливий вигляд, вже встигла завоювати вельми солідну популярність.

Детальніше: Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги

Дерев'яні покриття для стін

Дерев'яні покриття для стін Деревина володіє великою кількістю унікальних властивостей, тому високо цінується і широко використовується при декорі приміщень самого різного призначення.

Детальніше: Дерев'яні покриття для стін

Поради по укладанню рідкого лінолеуму

Поради по укладанню рідкого лінолеуму Застосовувати для обробки житлових приміщень рідкий лінолеум стали не так давно, адже він розроблявся для промислових цілей: з його допомогою облаштовувалися цільний і дуже міцні підлоги на виробництвах і в складських приміщеннях.

Детальніше: Поради по укладанню рідкого лінолеуму

Як вибрати поріжок для ламінату

Як вибрати поріжок для ламінату Ламінат досить часто використовується в якості підлогового покриття, проте для повного оформлення підлоги в процесі його укладання необхідні спеціальні поріжки і деформаційні шви.

Детальніше: Як вибрати поріжок для ламінату