Купуємо будівельний фен Хто сказав, що будівельний фен це вузьконаправлений специфічний інструмент? Не вірте! Звичайно, з його допомогою зачіску зробити неможливо, але якщо Ви з руками, то придбавши такий фен, Ви зможете використовувати всі новітні досягнення високорозвиненої індустрії ПВХ.

Детальніше: Купуємо будівельний фен

Комерційний лінолеум Один з найпоширеніших видів лінолеуму – комерційний. Ця назва асоціюється з посиленням всіх технічних властивостей, притаманних лінолеуму. Порівняно з іншими видами, комерційному властива більш висока ступінь опірності стирання, зносостійкості, стійкості до впливу хімічних речовин.

Детальніше: Комерційний лінолеум

Як пофарбувати меблі з дерева З допомогою банки відповідної фарби, пензлі, інструкції і бажання експериментувати, зможемо пофарбувати практично все, що хочемо. Нижче описано чотири кроки, які покажуть, як пофарбувати меблі з дерева.

Детальніше: Як пофарбувати меблі з дерева

Фасадний декор, або дивовижні можливості пінополістиролу На даний момент за допомогою такого будівельного матеріалу як пінополістирол, можна облаштовувати декор фасаду будівлі, починаючи класичним і закінчуючи самим індивідуальним.

Детальніше: Фасадний декор, або дивовижні можливості пінополістиролу

Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги У наші дні, така досить сучасна різновид будівельного матеріалу, як шпунтована дошка, завдяки своїй унікальній здатності надавати абсолютно будь-яких поверхнях неймовірно привабливий вигляд, вже встигла завоювати вельми солідну популярність.

Детальніше: Шпунтована дошка відмінне покриття для підлоги

Дерев'яні покриття для стін Деревина володіє великою кількістю унікальних властивостей, тому високо цінується і широко використовується при декорі приміщень самого різного призначення.

Детальніше: Дерев'яні покриття для стін

Поради по укладанню рідкого лінолеуму Застосовувати для обробки житлових приміщень рідкий лінолеум стали не так давно, адже він розроблявся для промислових цілей: з його допомогою облаштовувалися цільний і дуже міцні підлоги на виробництвах і в складських приміщеннях.

Детальніше: Поради по укладанню рідкого лінолеуму

Як вибрати поріжок для ламінату Ламінат досить часто використовується в якості підлогового покриття, проте для повного оформлення підлоги в процесі його укладання необхідні спеціальні поріжки і деформаційні шви.

Детальніше: Як вибрати поріжок для ламінату

Як правильно мити паркет Зараз все частіше стали використовувати в якості підлогового покриття такий обробний матеріал як паркетна дошка. Свою популярність даний будматеріал отримав завдяки великій кількості позитивних характеристик, які багато значать для кожної людини.

Детальніше: Як правильно мити паркет

Саморобна взуттєва поличка Взуттєва поличка-галошница приваблює простотою конструкції і імітацією середньовічною технологією кріплення деталей клинами в стилі старовинних www.postroil.com.

Детальніше: Саморобна взуттєва поличка