Новини будівництва

Вироби з мармуру

Вироби з мармуру Мармуром називають блискучий міцний камінь, полнокристаллической з метаморфической гірської породи. Його декоративна структура відрізняється не тільки шаруватість, у неї залізиста, конгломератовая і брекчиевидная структура.

При цьому передостанній структурний вид зустрічається найчастіше.

Порівняно з гранітними композитами, мармур більш піддатливий і теплий матеріал. Його основу складають кристали кальциту з домішкою доломитных зерен. Під високим тиском і температурою, з них утворюється мармур.

Кристали в отриманому мармурі видно неозброєним оком, проте, незважаючи на це, вони досить міцно з'єднуються один з одним.

Незаперечна перевага мармурових виробів пов'язано з їх незвичайною декоративністю. Завдяки використанню сучасних технологій обробки каменю, з'являється ряд унікальних можливостей, пов'язаних з виробництвом з нього нестандартних облицювальних елементів будь-яких конфігурацій.

Крім того, у складі мармурових виробів можуть бути всілякі декоративні композиції: і найпростіші геометричні, і більш складні, з різними елементами художнього і рослинного орнаменту.

Таким чином, білі пам'ятники будуть виглядати більш легко, ніж точно такі ж, виготовлені з чорного граніту. Саме тому скульптурні зображення ангелів завжди створюються з декоративного білого мармуру.

Його стійкість до підвищеної вологості, тепловим коливанням і навантажень дозволяє використовувати цей матеріал для виготовлення підвіконників, пам'ятників, стільниць і камінних полиць.