Новини будівництва

Насоси

Насоси Для концентрування енергії води, землі і повітря застосовуються теплові насоси. Такі насоси вимагають для роботи деяку кількість електроенергії. Також вони можуть видавати 5 разів більше енергії, ніж споживають від мережі електрики.

Якщо ви бажаєте www.nasosprofi.com, то необхідно ознайомитися з такими порадами, що допоможе зробити правильний вибір. Насоси теплові є пристроєм для акумуляції, і дозволяють переносити теплоенергію. Для правильного функціонування цих насосів необхідні витрати зовнішньої енергії, хімічної, механічної або електричної.

Насоси
Процеси, що відбуваються в теплових насосах, дуже схожі з процесом, які здійснюються в робочому тілі холодильної машини. Призначенням холодильної машини виробляє холод, а теплового насоса виробляти енергію. У теплових насосах робочим тілом є рідкий фреон.

У всьому світі теплові насоси отримали широке поширення після енергетичної кризи. На початку їх встановлювали тільки в елітних кварталах, але з розвитком технологій вони стали більш доступні. Сьогодні вони встановлюються в нових будівлях і успішно замінюють старі обладнання.

Вони не використовують паливо, тому екологічно чисті і не виробляють в атмосферу шкідливих викидів. Також вони досить економічні.

Насоси теплові мають довгий термін служби. В автоматичному режимі вони можуть працювати до 20 опалювальних сезонів. Обслуговування полягає у профілактиці та контролі режиму роботи. Термін окупності цих приладів 3 або 4 роки.