Новини будівництва

Вибираємо холодильник однокамерний

Вибираємо холодильник однокамерний Коли потрібно придбати сучасний і потужний холодильник, то всі домашні господині знають правильне рішення, оскільки можна придбати в спеціалізованому магазині, в цьому магазині має бути все km4.in.ua і сервісний центр і все що з цим пов'язано, це на мій погляд важливо при покупці.

Однокамерні холодильники цінуються в побуті в першу чергу компактністю. Їх висота рідко перевищує 150-160 см і це дозволяє відрізнятися як компактністю, так і малу вагу (не більше 47 кг). Такий холодильник з легкістю можна перевозити на даху або навіть багажнику легкового автомобіля! А його солідна камера охолодження дозволить зберігати значний обсяг продуктів. Даний холодильник вважається ідеальним рішенням як для тісної міської квартири, так і для дачі! Снігова шуба в морозильній камері практично не утворюється, оскільки сучасні моделі однокамерних холодильників неодмінно випускаються «плачуть», оскільки в них конденсат регулярно, як тільки вимикається компресор, виводиться назовні в спеціальну ємність.

Однокамерні холодильники здатні працювати не тільки на фреоні, але і на изобутане. В останньому випадку ефективність охолодження пристрою значно підвищується – середньотемпературну компресор здатний з легкістю охолоджувати продукти до мінус 18 градусів Цельсія! А навантаження на трубки, компресор і випарник виявляться самими мінімальними. І техніка, незважаючи на заявлений термін експлуатації 10 років, у реальній практиці здатна прослужити набагато довше!

Однокамерні холодильники найчастіше мають ширину до 60 см (європейський дизайн). На перший погляд такий холодильник виявиться невеликим. Але ширина дозволяє досягти великої кубатури (останні моделі однокамерних холодильників мають даний показник до 240 літрів!). І такий холодильник, стоїть відносно дешево, можна використовувати для зберігання великих обсягів продукти для середньої сім'ї.

Полиці однокамерних холодильників можуть бути різними – зі сталі або навіть скла. В останньому випадку використовується тільки загартоване скло, цінне тим, що здатне витримувати значну вагове навантаження – до 25-32 кг! Це у вигідну сторону відрізняється від радянських холодильників, в яких сталеві полки іржавіли, а алюмінієві – ламалися навіть при відносно невеликій вазі продуктів!

Однокамерні холодильники цінні і в плані розумного витрачання енергії. Кращі версії, що працюють на изобутане, витрачають не більше 120 Вт/ч. Часто вони мають показник економічності не менш A+. Укупі з хорошими притискними гумками, які закриваються на магніт, це дозволяє окупитися холодильника за рахунок низької витрати енергії протягом першого сезону!