Новини будівництва

Колісні екскаватори

Колісні екскаватори Дана техніка відноситься до розряду землерийних машин. Їх багатофункціональність, що дозволяє використовувати машини не тільки в будівництві, але і в інших сферах нашої життєдіяльності.

За допомогою екскаватора риють канави і котловани, облаштовують трубопроводи або просто копають траншеї.

Так, spec-technix.ru дає можливість оренди колісного екскаватора, яка значно зручніше її придбання. У будівельному секторі їм просто ціни немає, підготовка майданчика відбувається набагато швидше, та й якісніше.

Варто тільки подивитися який обсяг дорожніх робіт вони виконують, щоб оцінити масштаби їх діяльності. Безсумнівно, що така спецтехніка, є незамінним помічником для трудомістких завдань.

Колісні екскаватори
Що стосується вибору моделі екскаватора, то тут все залежить від того, де його планують застосовувати. Якщо він буде задіяний на будівельних об'єктах і промислових підприємствах, то можна віддати перевагу і встановлення на гусеничному ходу. У тому випадку, якщо є завдання по експлуатації трактора в умовах міської місцевості, тоді перспективніше екскаватор на колесах.

Так він завдасть менше шкоди дорожньому полотну, при переміщенні до місця дислокації. Крім того, такий вид машини більш маневрений, так і працювати на ньому простіше, адже він оснащений зручними важелями управління.

Для гусеничного трактора, краще стаціонарний вид робіт, так, принаймні, він набагато ефективніше. За рахунок малої ваги, колісні екскаватори витрачають менше палива, ніж їх аналоги на гусеницях, там на дизелі тільки колосальні витрати. Зате вони трохи по потужності перевершують, викопуючи значно більше грунту.