Новини будівництва

Як зробити гамак-люльку своїми руками

Як зробити гамак-люльку своїми руками Гамак-люлька круглого типу відноситься до дизайнерських вишукувань сучасного світу. Для створення такого незвичайного гамака, доведеться пожертвувати великим металевим обручем.

Але крім цього потрібно буде запастися 3 м тканиною, шириною 1,5 м, синтепоном тих же розмірів, надійної ремінної стрічкою – 8м, трохи терпіння і вільним ввечері.
Спочатку розкроюємо по викрійці тканина. Кладемо кілька шарів синтепону між двома шарами тканини, далі шиємо для обруча чохол із зшитих сегментів обручі. Поклавши між обома частинами тканини обруч, зшиваємо чохол. Для кріплення використовуються репсові стрічки. Вони повинні щільно затягуватися вузлами на нашому обручі. Все, гамак-люлька готовий.
Не можна не відзначити такий цікавий факт, як правило авторів цього нехитрого винаходу. Як було прийнято в старовину, чим багатше був власник такого гамака, тим довше і густіше була бахрома на краях виробу.

Як зробити гамак-люльку своїми руками
Якщо ж така люлька була зовсім без бахроми, її називали ліжком для бідняків. Враховуючи ці нотатки історії, варто дати волю своїй фантазії і постаратися прикрасити гамак-люльку найбагатшим чином. Можна також доповнити його декоративними подушками і теплим пледом. Вони чудово доповнять композицію прохолодними вечорами.