Новини будівництва

Робимо дитячу пісочницю самостійно

Робимо дитячу пісочницю самостійно Коли ваш малюк вже трохи підріс, рекомендуємо замислитися про природу дитячої пісочниці, адже для наших чад в ранньому віці, головними є ігри та розваги.

Щоб дати можливість вашому малюкові пограти в піску і, таким чином, провести час у дворі, спорудити для нього пісочницю - це нескладно зробити. При виборі місця, врахуйте, що малюк повинен бути у вас на очах, із-за чого розташуйте пісочницю недалеко від приміщення. Бажано, щоб це місце було десь у затінку, так як зазвичай влітку спека. Добре, якщо поруч буде дерево, але тоді доведеться іноді прибирати пісочницю від листя.

За основу ви можете взяти поліетиленову плівку, але її необхідно «постелити» на початку насипаний невеликий шар піску. Потім слід зробити бортики з чотирьох брусків і стільки ж дощок. Вам потрібно буде їх відшліфувати, інакше дитя зажене скалку, і пройтися антисептиком. Коли це зроблено, закопайте (15 см) бруски в кутах, а поверх них дайте дошки. Можна ще спорудити так звану дах пісочниці. Завдяки їй «дитячий куточок» буде менше забруднюватися.

Робимо дитячу пісочницю самостійно
Робимо дитячу пісочницю самостійно

Для того щоб її побудувати, візьміть звичайний тент і коли дитина не грає, накрийте ним пісочницю. Щоб наповнити пісочницю, найчастіше застосовують річковий пісок, так як його вважають найбільш чистим. Обов'язково просіяти його перед тим, як будете заповнювати, таким чином, ви особисто переконаєтеся, що в піску немає яких-небудь гострих предметів, наприклад, каміння або ще чого. Ви можете прикрасити цю справу, головне, дайте волю фантазії. Візьміть фарбу і розфарбуйте нею бортики.

Якщо вмієте гарно малювати, наприклад, звірів – вперед, буде тільки краще. На цьому етапі роботи по створенню пісочниці вважаються закінченими. Таким чином, ви змайстрували прекрасний ігровий куточок своєму малюкові і він, граючи в ньому, без сумніву, щасливий.