Новини будівництва

Лазерний рівень Laser Edge

Лазерний рівень Laser Edge Цей рівень має порівняно невелика вага і розміри: його довжина 23 см (зі знімними ніжками — 28 см). На приладі три рідинні колби — горизонтальна, вертикальна і похила під 45 градусів.

Робоча поверхня забезпечена магнітом і лінійкою, градуйованою в сантиметрах і дюймах. Коли я робив свій перший srubnazakaz.ru по-моєму це був зруб лазні, я використав цей лазерний рівень, просто чудова і зручна річ, всім рекомендую.

Laser Edge комплектується двома призмами-насадками. Одна з них розщеплює промінь на дві взаємно перпендикулярні точки (ортогональні осі), друга разворачиваетпроецируемый промінь в лінію. На обох призмах є магніти для надійної фіксації. Цікава конструкція лінійної призми — ця насадка забезпечена двома мініатюрними рідинними рівнями, що дозволяє контролювати горизонтальність або вертикальність одержуваної лазерної лінії.

Дуже зручна кнопка включення www.postroil.com розташований з торця, протилежного випромінювача. Виступає кільце на корпусі надійно захищає від випадкового включення. Прилад випускається в двох комплектаціях — Laser Edge і Laser Edge Plus. Другий варіант комплектується базою для установки на штатив, що значно розширює його можливості. Просто Laser Edge такого пристрою позбавлений.

Для установки в горизонтальне положення на площині модель обладнали двома знімними пластиковими ніжками. Задня забезпечена регулювальним гвинтом із зручною дрібною різьбою. Напис на корпусі повідомляє, що при знятих ніжках від робочої поверхні до центру лазерного променя — 22 мм.
У комплект також входять ремені для кріплення на липучках рівня «в обхват» до немагнітним будівельних конструкцій. Прилад упакований в зручний мініатюрний пластиковий кейс.

За даними виробника, точність рівня складає 0,5 мм/м, що зовсім непогано. Але за результатами тесту вона виявилася навіть трохи краще — 0,4 мм/м

Вартість від 1990 рублів.