Новини будівництва

Труби ВУС ізольовані

Труби ВУС ізольовані Що таке ВУС ізоляція – це система захисту труб від механічних впливів із зовнішнього боку, а також, виключення пропуску води. Завдяки цим двом якостям можна буде заощадити чималі кошти на утримання трубопроводу.

Адже нерідко бувають випадки, коли на обслуговування водопроводу владою виділяються кошти, а вони кудись зникають. Використання таких виробів, як steel-centre.ru, сприятливо впливає на боротьбу з корупцією, заодно поліпшується якість водопроводу.

Захист від іржі

Дуже важливе завдання для роботи з матеріалом, який стикається з водою – це його захист від корозії, що викликається двома факторами: киснем і вологою. А з зовнішнього боку, водопровід піддається негативному впливу грунтових вод, які ведуть себе агресивно. Крім цього, в землі можуть бути, так звані, блукаючі струми, які можуть викликати корозію електрохімічного типу.

Труби ВУС ізольовані
Труби ВУС ізольовані

Ось для того щоб захистити зовнішню оболонку труби від цих двох чинників і використовується додаткова ізоляція. Ізоляція з дуже високим ступенем захисту називається ВУС. Нею характерно велика кількість шарів і досить товста ізоляція.

Способи ізоляції

Існують кілька способів ізоляції:

1. Традиційна захист. Це найпоширеніший спосіб, який включає в себе два шари гумової мастики на основі бітуму і армуючого верхнього шару з крафт-паперу.

2. Посилена мастика. Цей спосіб відрізняється від попереднього виду, кількістю слові гумової мастики. Тут використовують чотири шари, причому, між третім і четвертим прокладається армуючий матеріал рулонного типу. Як і в попередньому способі, в якості верхнього шару для захисту теж використовується крафт-папір.

3. ВУС ізоляція. Це посилений захист, яка представляє шість шарів. Через кожні два шари прокладається армуюча обв'язка. Загальна товщина ізоляції доходить до одного сантиметра.

Полімерна ізоляція

Труби ВУС ізольовані
Поліетилен, в якості ізоляції, використовується тільки на виробництві. На місце складання труби поставляються вже з ізоляцією. Але і вручну ізолювати окремі ділянки труб теж доведеться. Справа в тому, що труби будуть з'єднуватися між собою за допомогою зварювання, яка може пошкодити поліетиленову захист, тому на кінцях труб ізоляція не присутня, її укладають після проведення зварювальних робіт.