Новини будівництва

Вироби з мармуру

Вироби з мармуру Мармуром називають блискучий міцний камінь, полнокристаллической з метаморфической гірської породи. Його декоративна структура відрізняється не тільки шаруватість, у неї залізиста, конгломератовая і брекчиевидная структура.

Детальніше: Вироби з мармуру

Як знайти місце під колодязь

Як знайти місце під колодязь Наявність води на дачі – найважливіша умови для життєдіяльності, при чому це стосується як рослин і тварин, так і людей. Найпростіший і надійний спосіб – підключити до водопроводу, але не завжди подібні комунікації, є в наявності поблизу.

Детальніше: Як знайти місце під колодязь

Методи догляду за водоймою

Методи догляду за водоймою Наявність на присадибній ділянці штучного водоймища надає особливу природність всієї садової композиції. Однак наявність такого ландшафтного елемента – це не тільки радість, але і додаткові турботи по його змісту.

Детальніше: Методи догляду за водоймою

Вилкові навантажувачі

Вилкові навантажувачі Що ж таке вилочний навантажувач? По своїй суті це спеціалізований транспорт, який розташовується на підлозі складського приміщення і використовується для транспортування вантажів, всіляких навантажувальних робіт і укладання вантажів різних типів вилами або іншим навісним устаткуванням.

Детальніше: Вилкові навантажувачі

Як застосовувати холодну зварку

Як застосовувати холодну зварку Холодна зварка є дуже зручним способом для оперативного усунення протікань різних трубопроводів. У деяких випадках вона грає роль не тільки тимчасового забезпечення герметичності, але, коли мова йде про пожежо - і вибухонебезпечних середовищах, застосовується і як основний засіб з'єднання.

Детальніше: Як застосовувати холодну зварку

Робимо дитячу пісочницю самостійно

Робимо дитячу пісочницю самостійно Коли ваш малюк вже трохи підріс, рекомендуємо замислитися про природу дитячої пісочниці, адже для наших чад в ранньому віці, головними є ігри та розваги.

Детальніше: Робимо дитячу пісочницю самостійно

Вступ до сро

Вступ до сро Можна впевнено заявити про те, що на даний момент, оформлення допуску СРО сьогодні є обов'язковою умовою підприємства. Тепер можна самостійно вибирати СРО будівельників, для власного вступу.

Детальніше: Вступ до сро

Щоб картопля вдалася

Щоб картопля вдалася Хочу розповісти про сконструйованих мною агрегатах для посадки і догляду за картоплею.

Це — бороновальный агрегат на базі мотоблока «Нева», в якому використані вузли і агрегати від сільськогосподарських машин: з культиватора КРН-5,4 — гряділь; кріпильні елементи, ротаційні батареї — з культиватора УС-МК-5,4.

Детальніше: Щоб картопля вдалася

Як зробити гамак-люльку своїми руками

Як зробити гамак-люльку своїми руками Гамак-люлька круглого типу відноситься до дизайнерських вишукувань сучасного світу. Для створення такого незвичайного гамака, доведеться пожертвувати великим металевим обручем.

Детальніше: Як зробити гамак-люльку своїми руками

Вибираємо холодильник однокамерний

Вибираємо холодильник однокамерний Коли потрібно придбати сучасний і потужний холодильник, то всі домашні господині знають правильне рішення, оскільки можна придбати в спеціалізованому магазині, в цьому магазині має бути все km4.in.ua і сервісний центр і все що з цим пов'язано, це на мій погляд важливо при покупці.

Детальніше: Вибираємо холодильник однокамерний