Корисне

Світлопрозорі конструкції для вашого саду

Світлопрозорі конструкції для вашого саду Зимовий сад з настанням холодів вимагає певної захисту. У цьому випадку навколо саду споруджують спеціальну конструкцію, що пропускає сонячні зимові промені, але дозволяє захищати рослини від холоду.

Вибудовувати зимовий сад можна, внісши його і в проект будинку, стеля якого може прикрашати www.olimp-dekor.ru використовується в ліпному декорі. Він також може стати основою конструкції будь-якого типу або стельовим плінтусом. Його дизайнери люблять використовувати як поставка для квітів.

При облаштуванні зимового саду використовуються світловідбиваючі матеріали, які розрізняють двох видів: світлопрозорий пластик і традиційне скло. І кожен вид підрозділяється на інші підвиди.

Саме по собі скло також буває дуже різним в залежності від способу застосування: броньоване, загартоване, армоване, віконне, вітринне і так далі. Однак при будівництві зимових садів цей матеріал не користується популярністю широко. Найчастіше воліють світлопрозорий пластик.

Світлопрозорі конструкції для вашого саду
Пластик найбільш поширений через свою невисоку вартість і легкість в обігу. Крім цього, цей матеріал досить стійкий перед ударами різного походження. Різновидів пластику також роблять дуже багато: ПВХ, полікарбонатний пластик, оргскло та інші.

Найкращим матеріалом для будівництва зимового саду вважається загартоване скло. Це також найбільш безпечний варіант для будівництва. При сильному ударі він розсипається на невеликі з тупими краями скельця.

Однак у такого матеріалу, як загартоване скло є і свої недоліки. Таке скло неможливо обробляти, що досить сильно ускладнює роботу з ним. Але разом з цим при ударі загартоване скло не розсипається, а просто трохи тріскається. Вибір матеріалу все одно залишається за вами з урахуванням всіх ваших переваг.