Корисне

Плюси і мінуси вінілового сайдинга

Плюси і мінуси вінілового сайдинга Під вініловим сайдингом увазі ПВХ панелі, призначені для зовнішньої обробки будинків або будівель. В основному, їх зараз використовують для обробки магазинів та приватних будинків.

Даний вид сайдинга володіє масою переваг, які багато людей вважають найголовнішими при виборі оздоблювального матеріалу для зовнішньої обробки будинку. Крім цього, вініловий сайдинг має також і свої недоліки, які необхідно знати, щоб можна було мати повне уявлення про цей обробний матеріал.

Плюси вінілового сайдинга

Даний оздоблювальний матеріал володіє відмінними захисними функціями від впливу вітрів і вологи. Тобто він зможе витримати навіть таку температуру +50 градусів, а також не пожолобиться і при -50 градусів. Якщо вибрати кольоровий і барвистий сайдинг, то він навіть через велику кількість часу не піддасться вигоряння при впливі сонця. Крім цього він відмінно реагує на подряпини, які майже не залишаються по поверхні матеріалу, а якщо і залишиться невеликий дефект, то його буде непомітно. Також можна відзначити, що вініловий сайдинг відрізняється самим великим терміном експлуатації. Тобто будівля, обшите таким матеріалом, може простояти без зовнішніх змін більше 50 років.

Плюси і мінуси вінілового сайдинга
За вініловим сайдингом дуже легко і просто доглядати. Його зовсім не обов'язково постійно фарбувати. Якщо під сам будинок дерев'яний, під сайдингом не будуть утворюватися гнилі. І тому можна навіть абсолютно не переживати за станом будинку. Сайдинг не підвладний впливу грибків і цвілі.

Якщо на поверхні оздоблювального матеріалу зробити кілька невеликих отворів, то стіни будинку будуть дихати. І крім цього такий метод зможе запобігти появі конденсату на внутрішній стороні сайдинга.

Мінуси вінілового сайдинга

Мінусів у нього не так вже й багато, але все ж таки дещо є. І самий головний мінус це – про необхідність у додатковому утеплювачі. Даний оздоблювальний матеріал, не є теплоізолятором і тому перш ніж обшити будинок сайдингом потрібно буде гарненько утеплити стіни.

Хоч сайдинг і довговічний, але він дуже легко і просто піддається зовнішнім впливам. Тобто якщо вдарити по ньому, наприклад, кулаком, то на поверхні може утворити дефект або навіть дірка. І якщо якусь частину потрібно буде замінити, то доведеться розбирати всю конструкцію і перекладати заново.