Корисне

Фальш-брус для сучасної обробки будівель

Фальш-брус для сучасної обробки будівель Фальш-брус - євровагонка, що імітує брус. При монтажі утворюється поверхня, дуже схожа на стіну з профільованого бруса.

пТакая вагонка являє собою пиломатеріал із різних порід дерев, схожий на товсту і широку вагонку, яка застосовується для обшивки приміщень всередині і зовні.

Зовні фальш-брус схожий на звичайну товсту дошку зі скошеними краями. Такий вид надається вагонки для більшої схожості з брусом. Найчастіше для виробництва використовується деревина сосни, що надає приміщенню приємний запах. Крім сосни використовуються більш дорогі породи деревини.

Виробляють таку вагонку різних розмірів. Ширина панелі варіюється від 90 до 200 мм, а товщина - від 16 мм до 45. У довжину панелі може досягати 6 м.

Застосовується фальш-брус для обшивки будинків, побудованих з будівельного матеріалу, містить бетон. Така обробка дозволить надати будові благородний естетичний зовнішній вигляд. Крім того, при монтажі панелей є можливість утеплити будинок з допомогою спеціальних теплоізоляційних матеріалів. Іноді використовують дерев'яні панелі для оздоблення саун і лазень.

Якісні характеристики

Переваги

- виготовляється з натуральної сировини: екологічна безпека, приємний запах і збереження оригінальної структури деревини;
- здатність створювати поверхню, що імітує стіну з бруса;
- легкий монтаж панелей;

Недоліки

- потрібна обробка засобами, що захищають від грибка, гниття, комах і гризунів;
- обов'язкова обробка матеріалу спеціальним просоченням і засобами від негативного впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання;
- висока ціна матеріалу.

Монтаж

Фальш-брус для сучасної обробки будівель
Для більшої зручності, панелі оснащені пазами, з допомогою яких вони прикріплюються один до одного за принципом " паз-шип. Фахівці стверджують, що проводити оздоблювальні роботи з таким матеріалом може забудовник самостійно, без запрошення бригади робітників, що значно скоротить витрати.

Для того, щоб почати обшивку вагонкою, необхідно підготувати обрешітку. Це буде проміжна конструкція, виготовлена з профілю або дерев'яних брусків. Слід решетування встановити таким чином, щоб вона була ідеально рівною. Це умова спочатку гарантує якість проведення оздоблювальних робіт і отриманого результату.

В залежності від товщини панелей, монтуються вони до решетування за допомогою шурупів, цвяхів, кляймерів або саморізів. Чудове дизайнерське рішення, в результаті якого можна отримати стильний інтер'єр зсередини і благородну оздоблення будівлі зовні, гідно того, щоб скористатися таким матеріалом, як фальш-брус.