Корисне

Переваги і недоліки гіпсокартону

Переваги і недоліки гіпсокартону З якої причини останнім часом гіпсокартон став настільки поширеним? Цим питанням задавалися багато вчених. І їм під час тестування вдалося визначити декілька особливо важливих параметрів, які і стали в подальшому перевагами.

Приміром, коли здійснюється www.psfstroymaster.ru застосування гіпсокартону не зовсім доречно, так як необхідно забезпечити надійний каркас для трансформатора, але в оформленні інтер'єру такий матеріал є незамінним.

Почнемо з того, що до складу матеріалу входять тільки натуральні компоненти (гіпс, картон, домішки), що дає можливість використовувати його в житлових приміщеннях. Крім цього, саме конструкційні особливості обумовлюють основні переваги:

1. Покриття не чинить негативного впливу на мікроклімат в приміщенні, так як складається тільки з натуральних компонентів.

Переваги і недоліки гіпсокартону
2. Застосовувати гіпсокартонні листи для облицювання різних поверхонь, для формування арок, оформлення прорізів, встановлення перегородок і так далі.

3. Застосування в процесі виробництва щільного картону дозволило отримати матеріал, який відрізняється прекрасними звуковими і тепловими ізоляційними параметрами.

4. Гіпсокартон дозволяє мінімізувати час, який вимагається на підготовку поверхні. Крім цього, його можна застосовувати навіть у тому випадку, якщо на поверхні присутні досить серйозні перепади.

5. Завдяки тому, що матеріал легко обробляється, з його допомогою можна створювати унікальні конструкції.

Але у гіпсокартону є не тільки переваги, а й недоліки:

Рівень міцності даного матеріалу істотно нижче, ніж у інших оздоблювальних покриттів. Саме з цієї причини, працюючи з великими об'єктами або великими площами, необхідно додаткове укріплення у вигляді каркаса з металевого профілю.

Застосовувати матеріал у приміщеннях з підвищеною вологістю можна лише в тому випадку, якщо він спочатку покритий відповідними захисними складами.

Обробка матеріалу може здійснюватися тільки в окулярах, а також респіраторі. В іншому випадку, в дихальні шляхи може потрапити пил.