Корисне

Що слід враховувати при будівництві будинку

Що слід враховувати при будівництві будинку Будівництво будинку - завдання нелегке, хоча і потребує великих витрат. Не кожен знає з чого починати, а велика різноманітність виду робіт, грошових витрат і ризик зробити помилку лякають.

Перш ніж приступити до будівництва, слід визначитися з фасадом, із зовнішнім виглядом майбутнього будинку. В залежності від обраного дизайну, буде залежати стиль будови, його розташування. Для того, щоб правильно підібрати розміри будинку, потрібно врахувати кількість людей, які будуть в ньому проживати. Збільшити площу можна додаванням поверхів.

Якщо на ділянці буде розташовуватися колодязь, то для початку необхідно порадитися з майстром, який покаже місце для риття землі.

До забудови території краще починати навесні, так як в розпорядженні шість місяців теплої погоди. Не варто розраховувати, що зведення займе один сезон, якщо це, звичайно, не каркасні, швидкобудуюємі будівлі.

В залежності від часу експлуатації (сезонне або постійне проживання), бюджету, передбачуваного часу зведення, підбирається матеріал будівлі. Так, наприклад, піноблоки, виготовлені з пористого бетону володіють хорошою теплопровідністю і малою вагою. Бруси та колоди ставляться по співвідношенню технологічності робіт і вартості до елітного будівництва. Цегла - матеріал поширений, перевагою якого є тривалий термін експлуатації. Арболітові блоки є різновидом легкого бетону, що складаються з тріски (дроблена деревина) і цементу. Дорога ціна на арболіт компенсується високими теплоізоляційними і низькими водопоглощающими властивостями.

При виборі будматеріалу не можна забувати про недоліки, які згодом потрібно усунути.

І, останнє, що слід зробити - вибрати кваліфікованих робітників, які допоможуть у будівництві нового будинку.