Корисне

Всі секрети сухої стяжки

Всі секрети сухої стяжки Кожен, хто починав ремонт в квартирі або, принаймні, спостерігав за робочими приходили до розуміння того, що потрібно почати з вирівнювання підлоги. Кращим варіантом у даному питанні є суха стяжка.

Його робить таким зручність і швидкість монтажу. Таку процедуру у себе в квартирі може зробити навіть недосвідчена людина. На відміну від звичайної стяжки, цю можна робити в зимовий період. А час її дії складає не більше декількох днів.

Переваги і недоліки сухої стяжки

Сильними сторонами сухої стяжки вважається: відсутність необхідності в просушування, користування приміщенням на наступний день, економія часових витрат, простота при монтажі, можливість з легкістю провести лінію комунікації, забезпечення підлоги звукоізоляцією, ціна матеріалу.

Дивлячись на кількість переваг даної технології, не хочеться зупинятися на недоліки. Але їх не так вже багато. Головною проблемою сухої стяжки є вода. З-за наявності води, підлоги розбухають і втрачають свій зовнішній вигляд. Добре облаштовується під такими підлогами цвіль, якщо відбувається витік води в конструкцію підлоги. В такому випадку підлогу потрібно буде демонтувати, і встановлювати нову. Щоб уникнути цього ефекту на перекриття укладається паро-вологоізолюючий шар, після насипають сипучий матеріал для рівняння підлоги. Це додає додатковий ефект теплоізоляції.

Ще одним недоліком такої процедури є велика висота засипки. Не у всіх квартирах буде можливість проведення таких робіт з-за низьких стель. Товща засипки залежить від того на скільки підлоги нерівні чи є у підлогах комунікації.

Процес монтажу сухої стяжки

Проводять монтаж такої стяжки на очищеному підлозі, тому після видалення попереднього, проводять санітарно-технічні роботи. Видаляючи при цьому всі старі залишки попереднього підлоги, закладають тріщини і підрівнюють помітні опуклості. Після підготовки підлоги лазерним рівнем заміряють рівень засипці сипучих матеріалів. Для того щоб забезпечити гідроізоляцію використовують поліетиленову плівку. Плівку залагоджують внапуск до стін, а для забезпечення теплового розширення використовують скловату. Після цих процедур засипають засипку, розрівнюють і утрамбовують її.

Однорідність і зернистість засипки є одним з головних критеріїв. Зазвичай використовують пісок або керамзит. Такі матеріали забезпечать мале пропускання тепла і звуку, створюючи рівну поверхню під укладання. При цьому вони витримують навантаження бетонної стяжки.

При дотриманні інструкції з укладання підлоги, він буде довговічним і практичним. А його ціна може порадувати багатьох.