Корисне

Наскільки хороший басейн для дачі каркасний Переваги і недоліки

Наскільки хороший басейн для дачі каркасний Переваги і недоліки Багато, хто живуть в місті, особливо коли настає спекотне літо, мріють про те, щоб швидше вибратися відпочити на дачу, насолодитися там чистим повітрям, красою природи і освіжаючим басейном.

Багато хто звик гуляти на дачах, і серед загальної метушні може трапитися ситуація, коли ключі від авто просто загубляться, а дубліката немає. У будь-якому випадку, дача, сама по собі є чудовим місцем для відпочинку, а якщо на ній ще є і басейн, то це тільки плюс. У цій статті розглянемо особливості каркасних басейнів, якими особливостями, перевагами і недоліками вони володіють.

Наскільки хороший басейн для дачі каркасний Переваги і недоліки

Як влаштовані каркасні басейни і яких типів буває їх конструкція

Що стосується надувних басейнів, то вони зберігають свою форму завдяки воді, яка наповнена в чашу і повітрю, який заповнюється вздовж борту. А ось каркасні басейни здатні зберігати свою форму трохи за іншим принципом – для цього передбачається спеціальна рама. На даний момент каркасні басейни доступні трьох типів: вони можуть бути сезонними, всесезонними (морозостійкі) і стаціонарними.

Сезонний басейн збирається в той час, коли відкривається купальний сезон, і, як тільки він закінчується, то конструкцію демонтують для подальшого зберігання. Для виробництва збірно-розбірної рами таких басейнів використовують порожнисті металеві труби і з'єднувальні елементи, а чаша і зовсім має вигляд мішка, що виготовляється з тришарового полівінілхлориду (товщиною матеріал може бути від 0.5 до 0.7 мм). Завдяки каркасу конструкція басейну залишається максимально міцною, за рахунок чого форма зберігається, незалежно від заповнення водою. Найчастіше, подібна конструкція каркасних басейнів не розраховується на великі обсяги води (не більше 7 тонн). Сезонні басейни можуть мати круглу, овальну, прямокутну форму чаші. Що стосується терміну їх служби, то він в середньому варіюється від 5 до 7 років, а вартість залежить від розмірів і виробника басейну.

Всесезонний каркасний басейн отримав таку назву через те, що його не потрібно розбирати в холодну пору року. По суті, зовні між ним і сезонним басейном немає ніякої різниці, але відмінність полягає в трохи профільованої стінці по борту, яка, до того ж, більш товста і покривається декількома шарами емалі або полімеру. В чаші такого басейну вода може замерзнути, що не призведе до його деформації, що забезпечується сталевим бортом і посиленою рамою, яка додатково обладнується поперечними балками і підпорами для стінок. Всесезонні басейни за своєю формою можуть бути круглими і овальними. Найчастіше по висоті вони варіюються від 1.2 до 1.5 метрів. Якщо правильно експлуатувати такий вид басейну, то він здатний прослужити своєму власникові від 10 до 15 років.

Переваги каркасного басейну:

• завдяки класичній формі чаші такий вид басейну знайде своє місце на будь-якому дачній ділянці, незалежно від ландшафтного дизайну;

• наявність різноманітних моделей, так що визначитися з необхідними розмірами – простіше простого;

• зібрати такий басейн зможе той користувач, який ніколи раніше не стикався з таким завданням;

• завдяки високій зносостійкості каркасний басейн прослужить довгі роки;

• що стосується всесезонної моделі басейну, то монтувати його потрібно лише один раз;

• жорсткий каркас басейну дає можливість заглиблювати його в грунт на 1/3 висоти його борту;

• всесезонні і збірно-стаціонарні басейни мають фільтраційної системою;

• у будь-який момент можна перенести збірно-розбірний басейн в іншу точку на ділянці, при цьому, сама конструкція не постраждає.