Корисне

Технології утеплення фасадів

Технології утеплення фасадів Утеплення фасаду – актуальне питання, неважливо, чи ви живете в міській квартирі або заміському будинку. Існує велика кількість різних теплоносіїв, однак, з розвитком технологій їх вартість також збільшується, що позначається на високій вартості комунальних платежів.

Теплоізоляція – задача, яка дозволить зберегти теплову енергію без значних втрат.

Технології утеплення фасадів

Яких видів буває теплоізоляція

Якщо ви зважилися на утеплення, то необхідно правильно підібрати матеріал для цієї задачі. Тепло всередині будівлі зберігається шляхом покривання зовнішніх стін теплоізоляційними матеріалами, які надійно захищаються обробкою декоративного типу. Найбільш популярними для цих цілей є наступні вироби:
• вата мінерального походження;
• пінопласт;
• пінополістирол;
• пінополіуретан рідкого типу та інші.

Відповідні матеріали можуть наноситися різними методами, серед яких виділяють наступні: штукатурки-теплоізолятори, панелі типу «еко-щит», мокра теплоізоляція, вентильовані фасади, ППУ-напилення. Варто відзначити, що www.kolybak.kiev.ua можна зробити своїми руками, так і шляхом залучення кваліфікованих фахівців. Щоб уникнути низки труднощів і неприємностей, рекомендується вибирати другий варіант.

У кожного методу є як переваги, так і недоліки, які розглянемо нижче.

Якими бувають сучасні утеплювачі

Варто відзначити, що фасадне утеплення – задоволення не з дешевих, однак, незважаючи на це, популярність її зростає з кожним днем. Існують методи, де монтаж утеплювача доступний тільки шляхом використання спеціального обладнання, але при цьому завжди будуть інші способи, які можна облаштувати і своїми руками.

Наприклад, це теплоізолююча штукатурка, яка відрізняється легкістю монтажних робіт. Все, що від вас буде потрібно – підготувати поверхню, на яку згодом буде наноситися спеціальний склад з додаванням пінополістиролових кульок. Варто відзначити невелику вартість такого методу, однак, щоб домогтися бажаного результату, може знадобитися досить товстий шар штукатурки. У випадку, якщо будинок виготовлений з дерева, даний метод можна здійснювати тільки після того, як він дасть усадку.

«Еко-щит» - метод, що представляє собою використання особливих панелей, які були розроблені не так давно. По суті, такий щит складається з пінополістирольного полотна, з двох сторін одягненого в міцну плитку. Для того, щоб монтувати такий утеплювач на стіни будівлі, необхідно скористатися кріпильними елементами. З переваг виділяють можливість монтажу навіть при мінусовій температурі. Такий метод утеплення можна порівняти з «мокрим» фасадом, однак, вартість буде трохи вище. Виробники гарантують термін служби виробу не менше 10 років.

Під «мокрою» теплоізоляцією розуміють застосування пінопластових і пінополістиролових плит. Для цього плитка повинні бути приклеєна до стіни, зафіксована кріпильними елементами і покрита армуючої сіткою, після чого наноситься шар декоративного типу. Завдяки цим способом можна без проблем утеплювати цегляні будинки.

Вентильована система – спосіб утеплення, складається з обрешетчатой конструкції, матеріалу-теплоізолятора і облицювання. Варто відзначити, що цей спосіб дозволяє залишити зазор між стіною будівлі і конструкцією утеплювача, завдяки чому повітря зможе вільно циркулювати. Даний спосіб утеплення відрізняється презентабельністю, стійкістю до вологи і відмінними теплоізоляційними характеристиками.