Корисне

З чого краще будувати будинок

З чого краще будувати будинок Першим питанням, яке може виникнути при вирішенні про будівництво нового заміського будинку, буде вибір матеріалу для будівництва, а також рекомендую замовити виготовлення будинки тут www.rotenstein.ru.

Матеріалів для цього існує чимало. Хтось бачить свій майбутній будинок цегляний, інші воліють проживання в дерев'яній будові. Смаки у всіх різні. А з чого ж насправді краще побудувати майбутнє житло? Для того щоб відповісти на це питання, слід проаналізувати всі переваги та недоліки кожного з безлічі матеріалів.

1. Будинок з цегли.

Безсумнівно, такий будинок буде досить міцним. Важливим є і екологічна чистота цегли. Стіна з цегли ненабагато поступається по міцності бетонної конструкції. Немає в ній гравію і щебеню. Внаслідок цього цегляна стіна не здатна давати радіаційний фон, що характерно для бетону. А ось властивості звукоізоляції у цегли не на висоті. З цієї позиції від інших матеріалів він відстає. Щоб у повній мірі задовольнити сучасні вимоги щодо енергоефективності, стіни повинні мати товщину 1 метр 20 сантиметрів. Навряд чи кому навіть в голову прийде будувати подібний бункер. В даний час цегла здебільшого використовується лише для зовнішнього облицювання будівлі, але не для зведення стін. Спроби поліпшити цегла були неодноразово, не припиняються вони і понині. Безсумнівно, характеристики поліпшуються, але кардинально проблема не вирішується.

Досить непоганим рішенням буде придбання для цілей будівництва керамічних блоків з порами. Такі блоки мають більші, ніж у цегли розміри, внаслідок чого час, витрачений на кладку, істотно знижується.

З чого краще будувати будинок
З чого краще будувати будинок

2. Пінобетон і газобетон.

При будівництві індивідуальних будинків з малим числом поверхів вони користуються великою популярністю. Відрізняються вони технологією виготовлення. Використання такого матеріалу дозволяє не проводити додаткові витрати на утеплювач. Стіна і без того виходить теплою. Геометрія у таких блоків правильна, завдяки чому будівництво ведеться швидко. Оздоблювальні роботи при використанні такого матеріалу також мінімальні.

3. Дерево і брус.

Нестримно слідувати рекламі про найбільш вигідною будівництві будинку з таких матеріалів не варто. Безсумнівно, деревина є хорошим матеріалом. Лідируюче положення в екологічному відношенні. Якщо в будинку будуть проживати постійно, то колоди треба брати товщиною не менше 40 см. Товщина колод пропонованих зрубів становить 24 до 32 см. Цього мало і будинки потребують додаткового утеплення. Для утеплення використовують ековату. Та й виконати зруб зможе тільки вправний майстер.

4. СІП-панелі.

Екологічна складова такого матеріалу, на яку робить ставку виробник, за великим рахунком, викликає обґрунтовані сумніви. А твердження про те, що вони виготовляються з прогресивної технології, розробленої в Канаді, є не більше, ніж маркетинговим ходом.

5. Шлакоблоки.

Для будівництва житла вони застосовуються вкрай рідко. Вони були випущені в радянські часи, як заміна дефіцитному в той час цеглі.