Корисне

Як вибрати теплий пол

Як вибрати теплий пол В наш час підлогова система опалення користується чималою популярністю завдяки тому, що має безліч переваг. Для того щоб не помилитися, вибираючи систему, ідеально підходить під мікроклімат Вашого місця проживання, необхідно вивчити всі види теплих підлог, які актуальні на даний момент.

1. Електрична система про яку можна почитати тут otoplenieru.ru(тепло виходить від кабелів, що забезпечують нагрів).

2. Водяна система (підлога нагрівається завдяки використанню гарячої води)

3. Плівкова система (в даній системі використовується тонка ленка з наповненням з графіту).

Електрична система підлогового опалення. Дані теплі підлоги встановлювати, безперечно, легше, ніж водяні. Але варто враховувати, що кабель потрібно буде прокладати в бетонній стяжці, що забезпечує рівномірний обігрів. У тому випадку, якщо Ви збираєтеся встановити теплі підлоги у всій квартирі, маніпуляції зі стяжкою зовсім не обов'язкові; дозволяється закупитися электроматами і протягнути їх під настилаемым підлогою.

Водяна система підлогового опалення

Як вибрати теплий пол
У цій системі застосовуються труби, в яких протікає гаряча вода; для того щоб підключити таку підлогу, необхідно придбати і забезпечити установку спецобладнання, такого як насос або котел.

Такі підлоги краще встановлювати на дачах, мають підсобку, в якій можна помістити належне обладнання. Додатково до всього на сьогоднішній день в багатоповерхових будинках не дозволяється мимовільно приєднуватися до основного опалення, так як Ваші сусіди можуть позбутися належного тепла і придатного тиску води.

З монтажем системи даного підлоги можна без особливих зусиль впоратися і самому, але для того, щоб бути впевненим в якісній роботі системи, краще звернутися до кваліфікованих фахівців. Безперечною перевагою водяного підлогового опалення є можливість укладання фінішного покриття фактично усіма матеріалами (наприклад, можна скористатися навіть лакованим паркетом).

Плівкова система підлогового опалення

Така система представляє з себе завершительное досягнення в області систем підлогового опалення. Належна температура в кімнатах забезпечується інфрачервоним випромінюванням, яке спочатку прогріває підлогові покриття, а потім всі предмети, що стоять на них. Крім того, дане випромінювання має досить корисний вплив на людину. Безперечними плюсами інфрачервоних підлоги можна вважати легкий монтаж, привабливі ціни на обладнання, а також широкі можливості терморегуляції.

Знаючи всі недоліки та переваги підлогових систем, Ви з легкістю зможете підібрати ту, що підходить саме Вам.