Корисне

Ванна з кварилу достоїнства і недоліки

Ванна з кварилу достоїнства і недоліки Тенденція до постійного вдосконалення предметів побуту безпосередньо відноситься до сучасної сантехніки, особливо – до виробництва ванних. Поряд з традиційними чавунними і сталевими виробами у продажу можна зустріти як класичні варіанти ванн з каменю і дерева, так і абсолютно нові розробки старилана, литтєвого мармуру і кварилу.

Останній матеріал є результатом удосконалення ще одного популярного матеріалу для ванн – акрилу: щоб надати йому більшої міцності, жорсткості і зносостійкості, до його складу було введено кварц. Спочатку за допомогою знову розробленого матеріалу здійснювались реставраційні роботи старих акрилових ванн, але в підсумку розробниками було прийнято рішення про повну заміну акрилу на кваріл. В процесі випробувань було встановлено, що новий матеріал не тільки повністю успадкував всі переваги свого попередника, але і втратив окремих його недоліків, і особливо, зайвій м'якості.

В цілому, до безперечних достоїнств квариловых ванн можна віднести:

1. Естетичний вигляд. Як акрилові, квариловые ванни мають прекрасний зовнішній вигляд, з сяючою білизною і гладкою поверхнею, яка при цьому не ковзає. Однак, на відміну від акрилу, новий матеріал дозволяє мати в наявності не тільки ванни округлих форм, але і квадратних, прямокутних: наявність кутів полегшує монтаж виробів, а також подальшу облицювання керамічною плиткою.

2. Вага. Квариловые ванни набагато легше сталевих і чавунних, але трохи важче акрилових: це пояснюється більшою товщиною їх стінок, що робить їх більш міцними і не мають потреби в додатковому армуванні.

3. Зносостійкість. Поверхня квариловой ванни, на відміну від акрилової, досить важко подряпати, і навіть випадкове падіння металевого предмета навряд чи залишить якийсь слід на ній. Саме це дозволяє досягти досить великого терміну служби виробів, без особливо складного догляду.

4. Ізоляція. Квариловые ванни відрізняються відмінною здатністю довго зберігати тепло води і поглинати шум від її плескання, що особливо цінно в багатоквартирних будинках.

Ванна з кварилу достоїнства і недоліки

До недоліків ванн з кварилу в першу чергу відносять їх велику вартість, в порівнянні з металевими, чавунними або акриловими виробами. Також в даний момент існує обмеження по застосуванню кварилу для виготовлення сантехніки – це тільки ванни і душові піддони, тому для дуже делікатних покупців, що прагнуть підбирати всі сантехнічні прилади в одному стилі, це є проблемою. Існує також певне обмеження на використання дуже гарячої води протягом тривалого часу – це може викликати деформацію квариловой ванни.