Корисне

Переваги і недоліки дизельних вібротрамбовок

Переваги і недоліки дизельних вібротрамбовок Як відомо, є кілька різновидів вібротрамбовок, а саме бензинові, дизельні і електричні. У всіх перелічених видів є свої переваги і недоліки, не виняток і дизельні вібротрамбовки.

Але спочатку треба трохи розповісти, що таке взагалі вібротрамбовка і для чого вона створена.

Вібротрамбовки або віброногі створені для роботи з грунтом, з їх допомогою останній ущільнюється в потрібних місцях і до потрібної густини. Принадність віброног в тому, що вони чудово підходять для робіт в обмежених умовах, там, де не пройде важка будівельна техніка. Вобротрамбовки не відрізняються складністю управління, треба сказати і про те, що ці пристрої абсолютно безпечні у використанні. Хоча і в їхньому випадку треба дотримувати деякі правила безпеки. До речі сказати, це досить габаритні інструменти, вага яких більше п'ятдесяти кілограмів.

Насамперед, треба відзначити, що ukrsnab.com.ua досить великі. Крім того, їх запуск дещо складніше запуску інших видів, особливо, якщо порівнювати з виброногами, які працюють від електрики. Великі труднощі у випадку з дизельними агрегатами викликає те, що запускати їх треба по можливості при плюсовій температурі, а це істотно ускладнює процес при мінусових температурах. Плюс до цього дизельні вібротрамбовки можна використовувати тільки на відкритому просторі. При роботі вони виділяють шкідливі викиди, які негативно впливають на навколишню природу і людей, до речі кажучи, не виняток. Не можна не згадати й про надзвичайну шумності роботи таких пристроїв, не кажучи вже про запахи. Все вищесказане, як ви вже зрозуміли, відноситься до недоліків.

Переваги і недоліки дизельних вібротрамбовок
Переваги і недоліки дизельних вібротрамбовок

Ну а тепер про достоїнства. Насамперед, треба вказати на автономність дизельних вібротрамбовок, їх можна возити з собою, брати куди завгодно, і що найголовніше не треба думати про наявність електрики і розетки як у випадку з електричними моделями. Це якість дизельних агрегатів робить сферу їх використання дуже широкою, власне кажучи, це і є їх найбільшим перевагою. Само собою, автономність далеко не єдина гідність дизельних віброног. Треба сказати і про те, що вони куди зручніше у використанні, адже їх не треба підключати до мережі на відміну від електричних, за яким тягається електричний кабель, істотно ускладнює процес. Більш того, кабель в значній мірі робить роботу не безпечною.