Корисне

П'ять способів оформити комерційне приміщення

П'ять способів оформити комерційне приміщення Надання офісу або будь-якого іншого приміщення презентабельного зовнішнього вигляду є дуже важливим завданням. Від якості інтер'єру залежить те, як вашу організацію клієнти будуть сприймати.

Керамічне покриття є одним з найбільш ефективних інструментів у справі створення привабливого декору комерційних приміщень.

При оформленні дуже важливо приховати недоліки і підкреслити достоїнства інтер'єру. Нижче ми розповімо вам п'ять ідей, які допоможуть домогтися такого ефекту при декоруванні приміщень комерційного призначення.

Що можна зробити?

Для облагороджування інтер'єру в комерційному приміщенні можна скористатися наступними прийомами:

 • гарне оформлення холу;

 • визначиться зі стилем декору;

 • використовувати якісні матеріали;

 • вдатися до контрастному декорування;

 • сформувати фокальні точки.
 • Візитною карткою будь-якого приміщення комерційного призначення є хол. Необхідно зробити його максимально привабливим для ваших відвідувачів. Для вирішення цієї задачі можна використовувати керамічну плитку, яка за своїм кольором і фактурою нагадує натуральне дерево. Якщо це покриття буде поєднуватися з пастельними відтінками, інтер'єр стане дуже приємним і солідним. Для цього можна використовувати плитку, керамограніт Desertwood з кремовим забарвленням розміром 20х120 сантиметрів.

  Важливо вибрати стиль приміщення. Необхідно щоб він відповідав духу вашої компанії. Ви можете зупинитися на виборі класичного, індустріального, нордичного та інших стилів. Підбирайте стиль, який буде підходити вашої організації за духом. Для вирішення цієї задачі можна використовувати керамограніт Driftwood в медовому забарвленні. За допомогою цього матеріалу ви зможете створити інтер'єр в стилі індустріальний вінтаж.

  Вибирайте плитку з високими експлуатаційними характеристиками. Якщо вам потрібно оформити людне приміщення, вам потрібен керамограніт. Цей матеріал стійкий до стирання, і зламу. Він стійкий до впливу вологи. Прекрасним вибором буде плитка в кольорі натурального дуба форматом 22х85 див.

  З допомогою контрастного декорування ви зможете зробити приміщення комерційного призначення вишуканішим і солідніше. Для вирішення цієї задачі чудово підходить покриття з червоної глини. Сірий і білий кольори ідеально підходять для створення контрастного декору.

  Керамічне покриття завжди в центрі уваги відвідувачів. З його допомогою можна надати будь-якого закладу стильний і комфортний зовнішній вигляд. Щоб створити дієву фокальну крапку, наприклад, можна використовувати керамограніт серії Driftwood в кольорі дуба. Цей матеріал додасть приміщенню індустріальної естетики.