Корисне

Перевага дерев'яних вікон перед пластиковими

Перевага дерев'яних вікон перед пластиковими У якийсь момент більшість міського населення змінило звичні дерев'яні вікна на металопластиковий аналог. Дерев'яні рами, які були популярними ще пару років назад, швидко вийшли з моди і стали символом певного старообрядництва в оформленні квартир.

Але лощений, ідеально гладкий пластик, якому було віддано перевагу, швидко продемонстрував свої недоліки. І ось вже дерево знову повертається на арену, щоб довести свою перевагу, і все більше і більше людей прагнуть вибрати дерев'яні вікна для своїх міських квартир. Чому? На те є кілька вагомих причин.

Дерев'яні вікна естетичніші

Як не крути, а широкий спектр глибоких і м'яких дерев'яних відтінків дає більше можливостей знайти ідеальне поєднання з інтер'єром, ніж палітра пластику. Крім того, не варто забувати і про природному малюнку зрубу, який чудово доповнять приміщення, оформлені в стилі кантрі, прованс або класичних мотиви.

Дерево легко піддається косметичного ремонту

Перевага дерев'яних вікон перед пластиковими
Життя наповнене найрізноманітнішими непередбаченими обставинами, тому важливим моментом при виборі вікон є їх ремонтопридатність на випадок НП у вигляді надмірно старанного домашньої тварини або захопилася малюванням малюка. На дерев'яних вікнах усунути різні подряпини і інші пошкодження можна без особливих зусиль. Але пластикові вікна ремонту в домашніх умовах, на жаль, не підлягають.

Довговічність – це про них!

Твердження, що пластик буде перевершувати деревину у довговічності, – помилково. Гарне дерево здатне виконувати свої функції століттями, особливо якщо мова йде про твердих породах, наприклад, дубе. Навіть після зрубу волокна цього дерева продовжують просочуватися танінами, які роблять матеріал гнучким, але, в той же час, стійким до будь-яких грубих механічних впливів.

Якість дерев'яного вікна значно простіше визначити «на око»

Гладкий, доглянутий білий пластик, який у всіх виробників має приблизно однаковий зовнішній вигляд, часто приховує за собою неякісну фурнітуру. Саме вона у вікнах такого типу є найбільш дорогим елементом, і саме її пошкодження вже через рік-два позбавляють вікно усіх його позитивних сторін. У випадку ж з деревом, основна витрата виробника йде саме на раму, і по ній легко можна визначити, чи варто вікно необхідних за нього грошей. Якщо рама гладка, без зазубрин, без темних слідів від зрубаних сучків, щільно прилягає до склопакета, то таке вікно прослужить вам довгі роки, якщо, звичайно, не випадково розбите під час особливо жвавою дитячої гри.