Корисне

Малярська кисть. Поради щодо вибору

Малярська кисть. Поради щодо вибору У багатьох виникає потреба пофарбувати будь-який виріб, і, щоб результат по закінченню робіт вас порадував, необхідно грамотно вибирати не тільки фарбу, але і такий інструмент як малярську кисть.

Завдяки пензлям такого типу фарба наноситься легко і просто, при цьому, максимально рівно, що сприятливо позначається на довговічності оброблюваного виробу. До того ж, якщо правильно вибрати, то фарбувальні роботи опиняться в рази легше.

Малярська кисть. Поради щодо вибору

Всі існуючі кисті можна розділити на кілька видів, залежно від щетини: синтетична, натуральна і комбінована.
Щітку з натуральною щетиною підходить в тих випадках, коли потрібно покрити виріб лаком, антисептиком чи масляною фарбою. Якщо використовуються водяні фарби, то слід підібрати іншу кисть, так як оснащена натуральною щетиною просто втратить свої пружні характеристики.

Кисть, щетина якої синтетична – не буде вбирати вологу, тому їй легше працювати з водяними фарбами. До того ж, вона чудово справляється з масляними видами фарб. Кисть такого плану відрізняється своєю довговічністю, так як щетина зношується довше.

Комбінований варіант – це союз синтетичних і натуральних волокон, що дозволяє досягти властивості кожного окремого матеріалу. Незважаючи на свою перевагу, вона також має і недоліки. Великий асортимент виробів для малярних робіт доступний в інтернет-магазині «Молоток Маркет» за наступним посиланням - www.molotokmarket.ru.

Яких видів бувають кисті

Кисть плоского вигляду, з довгою ручкою і невеликою товщиною носить назву флейц. Вона виготовляється як з штучними, так і натуральними волокнами щетини. З її допомогою можна забарвити практично будь-яку поверхню, але найкраще він підходить для площини. Якщо використовується водяна фарба, кисть-флейц оснащується штучними щетинками, кінчик яких при цьому розпущений. Натуральний ж аналог знаходить застосування при роботі з нітро - і алкидноосновых матеріалах.

До категорії флейц можна віднести також радіаторну пензлик. В основному, її сфера використання – ті місця, до яких важко дістатися, приміром, що складаються з декількох секцій, по типу опалювальної батареї. Забезпечується зручність тим, що ручка виготовлена під легким кутом. У деяких випадках виготовляють ручки, довжина якої може досягати 1 метра. Такий малярний інструмент, безумовно, дуже зручний на практиці, однак, він досить рідко зустрічається у продажу.

Однак, є такі місця, де кисть-флейц не підходить, тому на її заміну приходить круглий аналог. Але, щоб нею орудувати, необхідно володіти певними навичками.

Ще один варіант – кисть масловица, яка відрізняється прямокутною формою і великими розмірами (зовні її можна сплутати з маленькою шваброю). Найчастіше такі вироби оснащуються штучною щетиною. У фарбувальних роботах вона рідко використовуються, так як вона набагато практичніше для того, щоб змити побілку, нанести клей або поґрунтувати поверхню. У разі, якщо вона все ж була обрана для здійснення фарбування, краще вибрати модель з натуральною щетиною. І чим вона густіше, тим краще.