Корисне

Достоїнства і недоліки арболитовых блоків

Достоїнства і недоліки арболитовых блоків Близько 50 років тому вперше винайшли і почали широко використовувати такий будівельний матеріал як арболітові блоки. Тільки на території СРСР налічувалося близько 100 заводів, зайнятих виробництвом панелей з арболіту, які знаходили застосування в домобудівництві.

Властивості і склад арболитовых блоків

У складі цього матеріалу велику кількість деревини та інших складових органічного походження, за рахунок чого він перейняв міцність від каменя, а теплоємність від дерев'яних порід. До речі, саме за його теплоізоляційні якості його використовували при спорудженні бази дослідницького типу, яка знаходиться в Антарктиді. Якщо відштовхуватися від властивості зберігати тепло, то арболіт в 5 разів краще цегли та у 3 рази – бетонного блоку.

Достоїнства і недоліки арболитовых блоків

Для того, щоб забезпечити комфорт та затишок у приміщенні, воно повинно бути якісно прогріто, з чим відмінно справляються арболитные блоки, повільно нагріваються і надалі поступово втрачають свою температуру. Також варто відзначити дихаючі властивості арболіту, які дозволяють увібрати і вивести назовні вологу. Якщо ви бажаєте створити сприятливі умови для життя, без наявності вогких стін, покритих грибків, то найбільш підходящим будівельним матеріалом буде arbolit-zvenigorod.ru.

#10010; Плюси арболитовых блоків

При виробництві арболіту використовуються натуральні компоненти, за рахунок яких при його експлуатації не виділяються в атмосферу шкідливі речовини, що говорить про його екологічності. Хоч арболіт і складається здебільшого з деревини, він відноситься до негорючих матеріалів.

Самі по собі арболітові блоки не володіють високою масою, що дозволяє їм бути не тільки міцними, але і еластичними. Також відзначить, що на даний момент — це єдиний матеріал, який відрізняється від інших своїми властивостями амортизації при навантаженнях на вигин. До того ж, будівництво буде менш матеріально затратним, так як немає необхідності готувати складний фундамент при будівництві з використанням легкого арболитного блоку.

– Мінуси арболитовых блоків

Незважаючи на переваги, цей матеріал, як і багато інших, має і недоліки, де основним є можливість вбирати вологу, через яку вага одного блоку збільшується практично вдвічі. У зв'язку з цим, арболіт не застосовується при будівництві в зонах з підвищеною вологістю.

На даний момент ринок будівельних матеріалів пропонує не тільки блоки з арболіту, використовувані в домобудівництві, але і плити з того ж матеріалу, завдяки яким можна утеплити стіни споруди. Якщо ви вирішили звести будинок з арболитовых блоків, то обов'язковою умовою повинно бути забезпечення фасаду будинку, який запобігатиме потраплянню вологи на матеріал. З цієї ж причини, для облаштування цокольних поверхів і підвалів також варто вибирати інші, більш вологостійкі будівельні матеріали.